Wycieczka zawodoznawcza
Dodane przez Hyde dnia Kwiecień 04 2019 01:04:53
Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych

"Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych"



Zakład prefabrykatów żelbetowych odwiedzamy co roku i co roku jest równie ekscytująco. Uczniowie mogą naocznie przekonać się jak prosperuje potężne i sprawnie działające przedsiębiorstwo. Nabywają też wiedzę o skali prefabrykacji w europie oraz poznają procesy technologiczne. W tym roku mogliśmy również odwiedzić laboratorium i zobaczyć w jaki sposób bada się próbki betonu, oraz wypróbować nowoczesny sprzęt.

Wycieczkę sponsorowała firma Comfort S.A. za co ogromnie dziękujemy.

Dziękujemy również naszym przewodnikom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby uczniowie z tej kilkugodzinnej przygody wynieśli jak najwięcej wiedzy.


Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych Wycieczka do zakładu Comfort w Rakowicach Małych

Rozszerzona zawartość newsa