Godziny konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023
Status: obowiązujący od: 01-10-2022
Nauczyciel | Dzień tygodnia | Od godziny | Do godziny |
Adamarczuk Mirosław (AM) | ŚRODA | 14.10 | 15.10 |
Andrusieczko Maria (MA) | ŚRODA | 15.00 | 16.00 |
Artyszuk Włodzimierz (WA) | ŚRODA | 14.05 | 15.05 |
Biernacki Jarosław (BE) | CZWARTEK | 13.30 | 14.30 |
Błaszczyk Justyna (JB) | WTOREK | 14.15 | 15.15 |
Buś Piotr (PB) | ŚRODA | 13.30 | 14.30 |
Dacewicz Elżbieta (ED) | WTOREK | 13.30 | 14.30 |
Dorużyński Sławomir (DS) | CZWARTEK | 15.00 | 16.00 |
Drąg Urszula (DU) | PIĄTEK | 15.00 | 16.00 |
Dudek Anna (DA) | WTOREK | 15.00 | 16.00 |
Dzikowski Błażej (DZ) | PONIEDZIAŁEK | 14.30 | 15.30 |
Gałkiewicz Magdalena (MG) | ŚRODA | 15.00 | 16.00 |
Gulowaty Dariusz (GU) | ŚRODA | 13.00 | 14.00 |
Halikowska-Przybyło Magda (MH) | WTOREK | 13.30 | 14.30 |
Janiec Beata (BJ) | WTOREK | 14.05 | 15.05 |
Janikowski Adrian (AJ) | ŚRODA | 15.00 | 15.30 |
Janikowski Adrian (AJ) | CZWARTEK | 15.00 | 15.30 |
Jurkiewicz Jacek (JJ) | WTOREK | 15.00 | 16.00 |
Jurkiewicz Jadwiga (Ju) | ŚRODA | 14.00 | 15.00 |
Kazuś Piotr (KP) | ŚRODA | 15.00 | 16.00 |
Korczowski Piotr (PK) | CZWARTEK | 14.30 | 15.30 |
Kostenko Tetiana (KE) | ŚRODA | 14.30 | 15.30 |
Kredkowska-Ginter Elżbieta (EG) | WTOREK | 14.10 | 15.10 |
Krzyżostaniak Joanna (KR) | PIĄTEK | 14.10 | 15.10 |
Leszczyńska Alina (AO) | WTOREK | 13.30 | 14.30 |
Łuksza Monika (MŁ) | ŚRODA | 13.30 | 14.30 |
Majka Tadeusz (TM) | CZWARTEK | 14.30 | 15.30 |
Menegoni-Skrętowska Joanna (JM) | CZWARTEK | 14.30 | 15.30 |
Michałek Małgorzata (MI) | PONIEDZIAŁEK | 13.30 | 14.30 |
Misiewicz Dariusz (DM) | PONIEDZIAŁEK | 15.00 | 16.00 |
Naruszewicz Alina (AN) | PONIEDZIAŁEK | 15.00 | 16.00 |
Nowak Artur (NA) | WTOREK | 14.30 | 15.30 |
Paraniak-Umińska Irena (IP) | PONIEDZIAŁEK | 15.00 | 16.00 |
Pełka Beata (BP) | ŚRODA | 14.05 | 15.05 |
Rusin Nina (NR) | WTOREK | 14.30 | 15.30 |
Skalny Grzegorz (GS) | ŚRODA | 14.05 | 15.05 |
Sołek Bronisław (BS)* | WTOREK* | 15.00* | 16.00* |
Spraski Edward (SP) | WTOREK | 14.30 | 15.30 |
Stadnik Magdalena (ST) | PONIEDZIAŁEK | 14.10 | 15.10 |
Sudół Mirosław (MS) | WTOREK | 15.00 | 16.00 |
Szostok Agata (SZ) | PONIEDZIAŁEK | 15.00 | 16.00 |
Tomczyk-Jakubowska Katarzyna (KT) | PIĄTEK | 14.10 | 15.10 |
Wiącek Adriana (AW) | ŚRODA | 14.30 | 15.30 |
*konsultacje odbywają się co dwa tygodnie