Zastępstwa w dniu 23.05.2024 - 26.05.2024
Anna Dudek / 23.05.2024 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 3AL(1) - Rośliny ozdobne, B012 Piotr Buś złączenie grup
3 1 1A - Podstawy projektowania architektury krajobrazu, B010 Joanna Menegoni-Skrętowska  
5 1 1L - Hodowla lasu, B012 Anna Łukaszewska  
       
Magdalena Gałkiewicz / 23.05.2024 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2F - Uczniowie przychodzą później    
2 4 4AL - Język niemiecki, A009 Magda Halikowska-Przybyło za ostatnią lekcję
3 1 1D(2) - Język angielski, A009 Jacek Jurkiewicz  
4 3 3BG - Język niemiecki, A009 Monika Łuksza za pierwszą lekcję w piątek
5 1 1D(2) - Język angielski, A009 Adriana Wiącek za ostatnią lekcję w środę
6 1 1BG(2) - Język niemiecki, A009 Błażej Dzikowski złączenie grup
       
Magda Halikowska-Przybyło / 23.05.2024 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
8 4 4AL(2) - Uczniowie zwolnieni do domu   lekcja odpracowana wcześniej
       
Piotr Korczowski / 23.05.2024 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 1C(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 1 1C - Podstawy budownictwa, C007 Sławomir Dorużyński  
5 1 1D(1) - Złączenie grup   zajęcia z A. Wiącek za ostatnią lekcję w środę
       
Monika Łuksza / 23.05.2024 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
7 2 2F - Uczniowie zwolnieni do domu   lekcja przeniesiona na piątek
8 2 2G - Uczniowie zwolnieni do domu   lekcja przeniesiona na piątek
       
Justyna Błaszczyk / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
7 4 4BG - Uczniowie zwolnieni do domu   lekcja odpracowana we wtorek
       
Piotr Buś / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 4AL(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 2 2A - Pracownia urządzania i pielęgnacji obiektów architektury krajobrazu, A002 Urszula Drąg za nieobecny oddział
3 2 2L - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 4 4AL(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 4 4AL(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 2 2A - Pracownia urządzania i pielęgnacji obiektów architektury krajobrazu, A008 Anna Łukaszewska za nieobecny oddział
7 3 3AL(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
8 2 2L - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Sławomir Dorużyński / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
8 1 1BG(1) - Uczniowie zwolnieni do domu   lekcja odpracowana w poniedziałek
       
Anna Dudek / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 1L - Podstawy ekonomiki leśnej, B012 Piotr Korczowski za nieobecny oddział
5 2 2L - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 3 3AL(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
8 2 2A - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Błażej Dzikowski / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 1L(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 1 1L(2) - Złączenie grup   złączenie grup
4 2 2F(1) - Język angielski, A010 Monika Łuksza za ostatnią lekcję w czwartek
6 3 3BG - Język angielski, A010 Adriana Wiącek za ostatnią lekcję
7 4 4AL - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Magdalena Gałkiewicz / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 4BG(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 1 1C(2) - Język angielski, A009 Tetiana Kostenko złączenie grup
       
Magda Halikowska-Przybyło / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 4AL(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 1 1A - Ochrona i kształtowanie krajobrazu, B019 Beata Janiec zajęcia z pedagogiem
3 2 2A - Ochrona i kształtowanie krajobrazu, B019 Urszula Drąg za nieobecny oddział
4 4 4AL(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 4 4AL(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 1 1L - Biologia leśna i łowiectwo, B019 Alina Naruszewicz  
7 2 2L - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Piotr Korczowski / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
7 2 2C - Uczniowie zwolnieni do domu   lekcja odpracowana wcześniej
       
Elżbieta Kredkowska-Ginter / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 2F - Język polski, A003 Alina Naruszewicz za pierwszą lekcję
3 2 2C - Język polski, A003 Piotr Korczowski za ostatnią lekcję
4 1 1D - Język polski, A003 Jacek Jurkiewicz  
5 1 1C - Język polski, A003 Adriana Wiącek  
6 2 2C - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Monika Łuksza / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 Podstawy przedsiębiorczości - Uczniowie przychodzą później   lekcja odpracowana w czwartek
       
Joanna Menegoni-Skrętowska / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 1L(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 2 2H(2) - Język niemiecki, A012 Małgorzata Michałek  
3 1 1L(1) - Język niemiecki, A012 Małgorzata Michałek  
4 Język niemiecki - Złączenie grup   złączenie grup z M. Łukszą
5 2 2G - Język niemiecki, A006 Monika Łuksza za ostatnią lekcję w czwartek
6 3 3AL - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Dariusz Misiewicz / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2B - Uczniowie przychodzą później    
2 2 2B - Uczniowie przychodzą później    
3 2 2B - Uczniowie przychodzą później    
4 3 3BG(1) - Technologia robót konstrukcyjno - budowlanych, B010 Dariusz Gulowaty złączenie grup
5 1 1BG(1) - Podstawy budownictwa, B010 Justyna Błaszczyk  
6 1 1BG(1) - Technologia robót konstrukcyjno - budowlanych, B010 Dariusz Gulowaty złączenie grup
7 2 2B - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 2B - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Alina Naruszewicz / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2F - Uczniowie przychodzą później   zajęcia przeniesione na drugą lekcję
       
Adriana Wiącek / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
7 3 3BG(1) - Uczniowie zwolnieni do domu   lekcja odpracowana wcześniej
8 1 1C - Uczniowie zwolnieni do domu   lekcja odpracowana we wtorek
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN