Dodane przez Hyde dnia Listopad 18 2018 16:44:21
Zostań uczniem na szóstkę!

Zostań uczniem na szóstkę!
OGŁOSZENIE O NABORZE DO PROJEKTU


Ogłaszamy nabór dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu – uczestników zajęć dodatkowych, wycieczek naukowych i programów stypendialnych realizowanych w ramach projektu „Siedem szkół na szóstkę – poprawa jakości kształcenia w powiecie bolesławieckim” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.


Nadrobisz zaległości, rozwiniesz swoje pasje i zainteresowania lub odwiedzisz ciekawe miejsca w Polsce.

Termin składania zgłoszenia: od 01.12.2018 do 15.12.2018 r.


Uczniowie, chętni do udziału w zajęciach wyrównawczych lub rozwijających uzdolnienia, proszeni są o zapoznanie się z treścią Regulaminu Rekrutacji, następnie prawidłowe wypełnienie dokumentów zgłoszeniowych, dostępnych w sekretariacie szkoły, na stronach szkoły oraz Powiatu Bolesławieckiego! Zapytaj też o udział w projekcie koordynatora p. Elżbietę J. Dacewicz.


Gwarantujemy ciekawy program zajęć
z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.
Udział w projekcie jest bezpłatny! Zapraszamy!


Do waszej dyspozycji oddajemy Koła zainteresowań: Koło fizyczne, Koło ICT, Koła matematyczne, Koło chemiczne, Koło ekologiczno-przyrodnicze, Koło przyrodniczo-matematyczne.
W ramach realizacji projektu będziesz mógł uczestniczyć w wielu ciekawych wyjazdach naukowych, w tym w wyjeździe naukowo-przyrodniczym do Białowieży !!!


Rozszerzona zawartość newsa