Matura diagnostyczna
Dodane przez Hyde dnia Listopad 17 2018 21:35:04


Chociaż jeszcze nie kwitną kasztany ... próbna maturaZa kilka dni uczniowie klas czwartych sprawdzą swoją wiedzę i umiejętności podczas próbnej matury. Na podstawie jej wyników abiturienci będą mogli sformułować dla siebie rekomendacje do dalszej pracy. Liczymy, że podołają wyzwaniu, które niegdyś nazywano egzaminem dojrzałości.Dla maturzystów przygotowaliśmy harmonogram zmagań:

Jak zwykle zaczynamy od egzaminu z języka polskiego w zakresie podstawowym, potem będzie matematyka, języki obce i pozostałe przedmioty:

20 listopada o godz. 9.00 – początek próbnej matury z języka polskiego w zakresie podstawowym, czas trwania: 170 min., po przerwie – próbna matura z języka polskiego w zakresie rozszerzonym, czas trwania: 180 min.
Dla uczniów:
13:00 - Publikacja arkusza z j.polskiego PP wraz z modelem odpowiedzi dla uczniów na www.operon.pl
18:00 - Publikacja arkusza z j. polskiego PR wraz z modelem odpowiedzi dla uczniów na www.operon.pl


21 listopada o godz. 9.00 – próbna matura z matematyki w zakresie podstawowym, czas trwania: 170 min., następnie – próbna matura z matematyki w zakresie rozszerzonym, czas trwania: 180 min.

Dla uczniów:
13:00 - Publikacja arkusza z matematyki PP wraz z modelem odpowiedzi dla uczniów na www.operon.pl
18:00 - Publikacja arkusza z matematyki PR wraz z modelem odpowiedzi dla uczniów na www.operon.pl


22 listopada o godz. 9.00 – to język angielski w zakresie podstawowym, czas trwania: 120 min. oraz – próbna matura z języka angielskiego w zakresie rozszerzonym, czas trwania: 150 min.

22 listopada o godz. 9.00 – matura z języka niemieckiego w zakresie podstawowym, czas trwania: 120 min., po przerwie – próbna matura z języka niemieckiego w zakresie rozszerzonym, czas trwania: 150 min.

Dla uczniów:
13:00 - Publikacja arkusza z j. angielskiego PP oraz z j. niemieckiego PP wraz z modelem odpowiedzi dla uczniów na www.operon.pl
18:00 - Publikacja arkusza z j. angielskiego PR oraz z j. niemieckiego PR wraz z modelem odpowiedzi dla uczniów na www.operon.pl


23 listopada o godz. 9.00 – matura diagnostyczna z przedmiotów dodatkowych (Biologia, Fizyka, Geografia Historia Wos)

Dla uczniów:
13:00 - Publikacja arkuszy z przedmiotów dodatkowych wraz z modelem odpowiedzi dla uczniów na www.operon.pl
Uczniów klas młodszych prosimy o wyrozumiałość i życzliwość dla starszych kolegów w tych szczególnych dniach. Trzymajcie za nich kciuki! Pamiętajcie, że już niedługo na Was też czekają egzaminy! *comfort*


Rozszerzona zawartość newsa