Tydzień Kariery
Dodane przez Hyde dnia Listopad 17 2018 02:16:46
OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH

"OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH"


W dniach od 15 do 19 października 2018 r. w całym kraju, już po raz dziesiąty obchodzony jest Ogólnopolski Tydzień Kariery. „Bądź architektem swojego szczęścia” – oto tegoroczne hasło przewodnie tej imprezy.

Z myślą o młodzieży uczącej się w Zespole Szkół Budowlanych, w ramach OTK we współpracy z Młodzieżowym Centrum Kariery i Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną z Bolesławca, zorganizowano spotkanie z funkcjonariuszem Policji z bolesławieckiej Komendy Powiatowej.

Pani asp. szt. A. Kublik-Rościszewska opowiadała uczniom o zawodzie policjanta oraz poruszyła bardzo ważny temat związany z pracą za granicą, a mianowicie handel ludźmi. Rozmowa jaką prowadziła z młodzieżą prelegentka, wspierana była filmami edukacyjnymi z zakresu poruszanych tematów.

Spotkania prowadzone z młodzieżą w ramach OTK mają przyczynić się do tego, aby młodzi ludzie potrafili świadomie podejmować wybory dotyczące własnej kariery zawodowej.


OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH

Rozszerzona zawartość newsa