Leśnicy w lesie
Dodane przez idzi dnia Maj 10 2018 23:04:59
Leśnicy w lesie

"Leśnicy w lesie"


10 kwietnia klasa 3LG (leśnicy) wraz z opiekunem, Panią Krystyną Marzec, udali się na wyjazd szkoleniowy do Nadleśnictwa Ruszów.

Pierwsza część zajęć odbyła się w sali edukacyjnej w budynku nadleśnictwa. Prowadzona była przez specjalistę służby leśnej Pana Marcina Czerkawskiego. Uczniowie poznawali strukturę Panelu Leśniczego oraz pracowali na rejestratorach.
Następnie udali się do leśnictwa Ziębina gdzie podleśniczy, Pani Nela Marzec, przedstawiła im charakterystykę leśnictwa, oraz zaznajomiła z zakresem pracy leśniczego.

Po pokazie ścinki drzew, wykonanym przez Pana Marcina Czerkawskiego, leśnicy przeszli do pomiaru i klasyfikacji surowca drzewnego.

Wyjazd zakończył się miłym akcentem że strony Nadleśnictwa i zorganizowaniem ogniska.


Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie Leśnicy w lesie

Rozszerzona zawartość newsa