GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE
Dodane przez Hyde dnia Kwiecień 02 2018 01:13:59
„GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY”

„GPS czyli gdzie po szkole. Kształcenie zawodowe dla rynku pracy”


19 marca w Teatrze Starym odbyła się Powiatowa Debata o Pracy zorganizowana przez Starostę Bolesławieckiego oraz cztery technika bolesławieckie (ZSB, ZSE. ZSOiZ, ZSHiU).

Udział w niej wzięli uczniowie, nauczyciele, starostwo powiatowe oraz pracodawcy.

Korzystając z zaproszenia Naszej Szkoły pojawiły się następujące firmy: Comfort S.A. z Rakowic, PSB Mrówka z Bolesławca, Młodzieżowe Centrum Kariery w Bolesławcu oraz BADER Leather także z Bolesławca.

Uczniowie mogli zapoznać się z ofertami pracy w firmach z naszego regionu. Debata miała na celu wymianę poglądów, wymagań między pracodawcą a pracownikiem, a także zapoznanie młodzieży z możliwościami zatrudnienia w Bolesławcu i jego okolicach.


„GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY”

Rozszerzona zawartość newsa