III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Dodane przez Hyde dnia Luty 11 2018 22:12:50
III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI


III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI


7 lutego 2018 r. odbyła się trzecia edycja Olimpiady z Podstaw Przedsiębiorczości (etap II międzyszkolny), którą organizuje Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym Wydziałem Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze.
Uczestnikami byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV A (architektury krajobrazu) tj. Marek Chudzik, Katarzyna Rusinek i Aneta Struś. Tematem przewodnim olimpiady była BANKOWOŚĆ. Zadanie konkursowe to rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań jednokrotnego wyboru (za każde pytanie 1 lub 2 punkty) – czas rozwiązania 60 minut.
Ciekawym punktem imprezy był wykład na temat bezpieczeństwa w Internecie przez Dyrektor Banku BZWBK w Jeleniej Górze oraz quiz zorganizowany przez koło naukowe Finansista z UE, Wydz. EZiT w Jeleniej Górze.
Opiekunowie i zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić imponującą galerię szkoły. Prawdziwą niespodzianką był popis artystyczny uczniów Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych.
Następnie było oficjalne podziękowanie i wręczenie nagród. Do finału, który odbędzie 11 kwietnia br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Jeleniej Górze zakwalifikowali się z naszej szkoły: Marek Chudzik i Aneta Struś. Gratulujemy i życzymy sukcesów.


„III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ” „III EDYCJA OLIMPIADY Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ”

Rozszerzona zawartość newsa