MC DIAM
Dodane przez Hyde dnia Grudzień 24 2017 01:43:46
MC DIAM


MC DIAM

05.12.2017 r., na zaproszenie Pani Adriany Wiącek, odwiedził nas przedstawiciel firmy MC DIAM, która zajmuje się zaopatrywaniem linii produkcyjnych w przemyśle produkcji szkła.

Pan Michał Siergiejewicz opowiadał o rynku szkła w Polsce. Mogliśmy usłyszeć o różnorodnych technologiach produkcji i przetwarzania szkła na potrzebny budownictwa, motoryzacji i produktów gospodarstwa domowego. Poznaliśmy podstawowe rodzaje szkła i linie produkcyjne, dzięki którym jest ono produkowane.

Wnioski są bardzo optymistyczne. Polska jest jednym z najszybciej rozwijających się krajów w Europie. Przemysł szkła w Polsce jest bardzo silny, a rodzime firmy eksportują szkło w różnej postaci na cały świat.

Padło kilka przykładów jak choćby budowa prestiżowego apartamentowca w centrum Nowego Jorku, na potrzeby której szkło dostarcza polska firma PRESS GLASS.

Mieliśmy również okazję poznać szczegóły produkcji szkła w technologii FLOAT na przykładzie jednej z największej hut szkła płaskiego, która mieści się w Ujeździe, koło Tomaszowa Mazowieckiego. Firma Euroglas produkuje najwięcej, bo aż 1100 ton szkła dziennie i jest jedną z 5 takich linii produkujących szkło w naszym kraju.

Panu Michałowi serdecznie dziękujemy za wspaniale poprowadzony wykład i liczymy na dalszą współpracę!


„MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ” „MC DIAM ”

Rozszerzona zawartość newsa