SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KULTURZE KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH
Dodane przez idzi dnia Kwiecień 13 2017 21:16:35
Szkolny konkurs wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych

Szkolny konkurs wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych


W piątek 31 marca odbył się w Zespole Szkół Budowlanych konkurs wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych. Do konkursu przystąpiło dziewięciu uczestników z różnych klas. Pytania konkursowe obejmowały zagadnienia z zakresu kultury, tradycji, obyczajów, geografii i historii wybranych krajów, w których językiem urzędowym jest język angielski. Konkurs przeprowadziła nauczycielka języka angielskiego p. Magdalena Stadnik.

Najlepszy wynik osiągnął uczeń klasy IV AL Paweł Kapryczuk. To on właśnie zdobył nagrodę główną – godzinną bezpłatną konwersację z native speakerem (rodowitym Brytyjczykiem), na którą udał się w dniu dzisiejszym. "Było to dla mnie naprawdę fajne i ciekawe doświadczenie. Bardzo mi się podobała rozmowa z p. Paulem"- skomentował nasz laureat. Warto też dodać, iż drugi wysoki wynik uzyskał Paweł Kozłowski z klasy III L a trzeci ex aequo uczniowie Monika Olbert IV AL oraz Oskar Szymański III L. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali również voucher na darmową pizzę w pizzerii EL Pablo w Bolesławcu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!


SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KULTURZE KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KULTURZE KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KULTURZE KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KULTURZE KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

Rozszerzona zawartość newsa