Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
Nawigacja
Rekrutacja
  2017/2018
  Regulamin rekrutacji
  Harmonogram rekrutacji
  Kierunki kształcenia:
  Technikum ochrony środowiska
  Technikum architektury krajobrazu
  Technikum budownictwa
  Technikum geodezji
  Technikum leśne
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Logowanie ...
  FRONTER
  e-dziennik

Szkoła
  Strona Główna
  Kontakt
  Dyrekcja
  Sekretariat
  Pedagog szkolny
  Logopeda szkolny
  Historia szkoły
  Galeria

Uczniowie
  Samorząd Uczniowski
  Plan lekcji
  Podręczniki
  Kalendarz roku szkolnego
2017-2018

Aktualności
  Zastępstwa
  Projekty realizowane
w szkole
  Harmonogram egzaminu
maturalnego
  Harmonogram egzaminów
zawodowych
  Egzaminy poprawkowe

Nauczyciele
  Grono pedagogiczne
  Plan lekcji
  Plan dyżurów

Praktyki
  Opiekun praktyk
  Harmonogram praktyk
  Relacje z praktyk
zagranicznych
  Leonardo da Vinci
  Erasmus +

Dokumenty
  Statut szkoły
  Szkolny program
profilaktyczno-wychowa
  Dokumentacja wycieczek
  Procedury zwolnień z wf
  Regulamin strony www

Ogłoszenia
  Przetargi
  Informacje
  Praca, konkursy

Dziękujemy!
  Nasi sponsorzy
  Absolwenci

Logowanie


Kalendarz
Listopad 2017
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Najbliższe święta:

Do matury 2018
jeszcze ...

166 Dni
15 Godzin
24 Minut
45 Sekund

... ...
Do wakacji 2018 ...
... jeszcze ...

215 Dni
15 Godzin
24 Minut
45 Sekund

... ...
Do końca roku ...
jeszcze ...

42 Dni
16 Godzin
24 Minut
45 Sekund

... uuu ...
Losowa fotografia
NOE
NOE – PROFILAKTYKA ALKOHOLOWA

NOE – PROFILAKTYKA ALKOHOLOWA

Dnia 7 czerwca odbyły się warsztaty profilaktyczne pn. „Noe-profilaktyka alkoholowa” skierowane do klas zawodowych. W programie wzięły udział cztery klasy Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu.

Nieumiejętność utrzymania abstynencji przez młodzież jest niestety dosyć powszechna. Program miał na celu obalanie przekonań normatywnych, czyli mitów. Uczestnicy budowali arkę z wartości najczęściej wymienianych przez nich jako ważne. Według młodzieży: Miłość, Rodzina, Przyjaźń oraz Wolność to argumenty, dla których warto odrzucić nałogi. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach, m.in. odgrywali różne role, tworzyli scenki, chętnie odpowiadali na zadawane pytania. Na koniec programu prowadzący przedstawił swoje świadectwo, w którym opowiedział o własnym problemie alkoholowym ze szkolnych lat oraz o wytrwaniu w trzeźwości.

Uczestnicy zdobyli podstawowe wiadomości o uzależnieniu od alkoholu, współuzależnieniu, funkcjonowaniu dzieci żyjących w rodzinach z problemem alkoholowym, a także czynnikach predysponujących do sięgania po alkohol. Zajęcia odbyły się w ramach autorskiego programu „Wybieram życie! Nie biorę!” współfinansowanego przez Urząd Miasta Bolesławiec.


NOE – PROFILAKTYKA ALKOHOLOWA NOE – PROFILAKTYKA ALKOHOLOWA NOE – PROFILAKTYKA ALKOHOLOWA

Tekst i zdjęcia: Inez Wilas – wychowawca 1-3 HP w Bolesławcu

Dodane przez Hyde dnia czerwiec 12 2017 01:31:07
0 Komentarzy ~ 128 Czytań Drukuj

KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W RODZINIE I SZKOLE

KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W RODZINIE I SZKOLE

Czym jest komunikacja interpersonalna? Jakie są style komunikacji? Co robić, by dobrze się porozumiewać, nawiązywać relacje, radzić sobie z presją otoczenia i manipulacją?

Odpowiedzi na te pytania szukali dzisiaj uczniowie kl. I AB Technikum podczas 5-godzinnych warsztatów, przeprowadzonych przez trenerkę z Instytutu Rozwoju i Edukacji z Rzeszowa. Warsztaty zostały zorganizowane dzięki współpracy ZSB z Dolnośląskim Ośrodkiem Polityki Społecznej.


KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W RODZINIE I SZKOLE KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W RODZINIE I SZKOLE KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W RODZINIE I SZKOLE KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W RODZINIE I SZKOLE KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W RODZINIE I SZKOLE KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W RODZINIE I SZKOLE

Tekst i zdjęcia: B.J

Dodane przez Hyde dnia czerwiec 12 2017 01:20:51
0 Komentarzy ~ 171 Czytań Drukuj
Palenie nie jest w modzie
Palenie nie jest w modzie – nie szkodź swojej urodzie!!!

Palenie nie jest w modzie – nie szkodź swojej urodzie!!!


W ramach działań profilaktycznych gościliśmy w Zespole Szkół Budowlanych panią Monikę Fink oraz panią Beatę Mrozik z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bolesławcu, które przygotowały dla uczniów prelekcję na temat zgubnych skutków uzależnienia od nikotyny i marihuany.
Panie uświadamiały uczestnikom spotkania, jakie choroby może wywołać palenie papierosów i jak niekorzystny ma wpływ na rozwój płodu, w sytuacji, gdy pali kobieta w ciąży. Podczas rozmowy zwrócono również uwagę na problem biernego palenia, czyli przebywania w pomieszczeniu, gdzie pali się papierosy. Okazuje się, że bierne palenie jest jeszcze bardziej szkodliwe niż palenie czynne.
Pamiętajmy: dym tytoniowy zawiera ponad 4 000 związków chemicznych, w tym ponad 40 znanych składników rakotwórczych oraz szereg środków toksycznych. Każdy papieros kosztuje 11 minut życia!

Na zakończenie spotkania młodzież miała możliwość przebadania się za pomocą specjalnego urządzenia – smokolizera, który służy do sprawdzania zawartość tlenku węgla
w wydychanym powietrzu.

Liczymy na to, że po tym spotkaniu młodzież zastanowi się, zanim sięgnie po kolejnego papierosa!


Palenie nie jest w modzie – nie szkodź swojej urodzie!!! Palenie nie jest w modzie – nie szkodź swojej urodzie!!! Palenie nie jest w modzie – nie szkodź swojej urodzie!!! Palenie nie jest w modzie – nie szkodź swojej urodzie!!! Palenie nie jest w modzie – nie szkodź swojej urodzie!!!

Tekst i zdjęcia: B.J/M.M

Dodane przez Hyde dnia czerwiec 12 2017 01:15:15
0 Komentarzy ~ 140 Czytań Drukuj
Licealiada
Licealiada

W środę 17.05.2017 odbyły się zawody powiatowe LICEALIADA. Jak zawsze nasi sportowcy osiągnęli duże sukcesy:

I miejsce Diana Forster - pchniecie kuląclap
II miejsce Kamil Karasiewicz - bieg 400 mclap
III miejsce Piotr Fila - bieg 200 mclap
III miejsce Maciej Celuch - bieg 800 mclap

Zapraszamy do udziału w zawodach za rok.


Licealiada Licealiada Licealiada Licealiada Licealiada


Dodane przez Hyde dnia czerwiec 12 2017 01:08:22
0 Komentarzy ~ 127 Czytań Drukuj
Zmiana planu lekcji

Uwaga!!!
w dniu 09.05.2017 r. nastąpi korerkta planu zajęć.

Nowy plan dostępny w zakładce: Plan lekcjiDodane przez idzi dnia maj 08 2017 11:05:15
0 Komentarzy ~ 145 Czytań Drukuj
Czytam Ja, Czytasz Ty
Czytam Ja, Czytasz Ty

Czytam Ja, Czytasz Ty

Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej we współpracy z uczniami klasy I AB, II LG i II BI Technikum w ramach inicjatywy „Aktywność – dobry wybór”realizowanej przez Hufiec Pracy z Bolesławca, promowali w środowisku lokalnym czytelnictwo. Działania pod nazwą „Czytam Ja, czytasz Ty” przebiegały dwutorowo i miały na celu zachęcanie uczniów rozpoczynających dopiero swoją edukację szkolną do czytania książek oraz przypomnienie najstarszym członkom naszego społeczeństwa, ile korzyści niesie za sobą czytanie.

Realizując swoją inicjatywę młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych odwiedziła dwie placówki: Publiczną Szkołę Podstawową Zakonu Pijarów w Bolesławcu oraz Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów w Bolesławcu. Odwiedzając dzieci ze szkoły podstawowej uczniowie przedstawili najmłodszym twórczość wspaniałego, duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena, czytając im jedną z najbardziej znanych baśni –„Calineczkę”. Wizyta starszych kolegów zrobiła na pierwszoklasistach bardzo duże wrażenie, tym bardziej, że goście z ZSB obdarowali dzieci prezentami w postaci własnoręcznie wykonanych zakładek do książek oraz pysznych babeczek.

Spotkanie z Seniorami z Domu Dziennego Pobytu przebiegało również w bardzo miłej atmosferze. Na tą okazję uczniowie przygotowali spektakl literacko-muzyczny oparty na twórczości Michela Piquemala. Czytane przez uczniów bajki filozoficzne przeplatane były piosenkami i utworami muzycznymi prezentowanymi przez Ewelinę Janiec i grającą na akordeonie Justynę Paszko. Występy uczniów sprawiły seniorom wiele radości, co można było zauważyć na ich twarzach. Na koniec spotkania, po krótkiej prelekcji na temat korzyści, jakie niesie za sobą dla seniorów czytanie książek, m.in. opóźnia proces starzenia się komórek mózgowych, zapobiega chorobie Alzheimera, uczniowie obdarowali także seniorów własnoręcznie wykonanymi zakładkami do książek oraz przepysznymi babeczkami.

Działania podjęte przez uczniów, oprócz promocji czytelnictwa niosły za sobą jeszcze jedną korzyść, jaką niewątpliwie była okazja do nawiązania dialogu międzypokoleniowego, co jest szczególnie ważne we współczesnym świecie, kiedy to więzi międzypokoleniowe ulegają coraz większemu rozluźnieniu.

Książki dla dzieci i seniorów pięknie czytali: Agata Antoniuk, Agnieszka Gadzińska, Dominika Hrycaj, Maja Grzesiak, Sandra Muschol, Artur Ziemiański, Krzysztof Pachołek, Ania Madej – uczennica kl. I SP Zakonu Pijarów.

Opiekunami uczniów podczas wszystkich działań były: Małgorzata Madej – wychowawca HP Bolesławiec, Inez Wilas – wychowawca HP Bolesławiec oraz Beata Janiec – pedagog szkolny.


Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty Czytam Ja, Czytasz Ty

Tekst: B.J., Zdjęcia: A.G.


Dodane przez idzi dnia kwiecień 27 2017 20:46:08
0 Komentarzy ~ 153 Czytań Drukuj
Wojewódzki Konkurs Sprawny w Zawodzie Murarz
Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz”

Murarski sukces bolesławieckiej młodzieży z ZSB

W dniu 26.04.2017 r. odbył się Wojewódzki Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz”. Organizatorem przedsięwzięcia była Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP we Wrocławiu, Hufiec Pracy w Bolesławcu, Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu.

Do murowania przystąpiło pięć drużyn z Dolnego Śląska z miast: Legnicy, Bolesławca, Przemkowa, Ziębic, Strzelina. Po kilkugodzinnych zmaganiach młodzi fachowcy zajęli:

I miejsce drużyna z Bolesławca, Jakub Krzyśko, Piotr Drozd z klasy IIIw, Zasadniczej Szkoły Zawodowej ZSB w Bolesławcu
II miejsce drużyna z Przemkowa
III miejsce drużyna z Legnicy

Tym samym drużyna z Bolesławca będzie reprezentowała Dolny Śląsk w Ogólnopolskim Konkursie „Sprawny w Zawodzie Murarz” w Pasłęku.
Konkurs odbywał się w Zespole Szkół Budowlanych w Bolesławcu. Pan Jacek Jurkiewicz Dyrektor ZSB, udostępnił warsztaty, które są jednymi z najlepiej wyposażonych w sprzęt budowlany, pomocny w nauce zawodu młodzieży na całym Dolnym Śląsku. Warsztaty do konkursu przygotował pan Józef Kiełbowicz, nauczyciel ZSB. W przedsięwzięcie włączyły się władze Powiatu i Miasta, które ufundowały pamiątki dla młodzieży uczestniczącej w zmaganiach. Podczas konkursu gościł Pan Karol Stasik Starosta Bolesławiecki. W tym dniu, również, przyglądali się zmaganiom młodzieży pani Urszula Róg kierownik Cechu Rzemiosł Różnych, która zorganizowała przepiękne gadżety, a także zaprzyjaźnieni pracodawcy.

Sam konkurs podzielony był na dwa etapy, część pisemną, która składała się z testu do wypełnienia oraz część praktyczną - skonstruowanie zadania praktycznego. W tym roku młodzi murarze budowali fragment muru z kanałem dymowym.


Wojewódzki Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz” Wojewódzki Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz” Wojewódzki Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz” Wojewódzki Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz” Wojewódzki Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz” Wojewódzki Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz” Wojewódzki Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz” Wojewódzki Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz” Wojewódzki Konkurs „Sprawny w Zawodzie Murarz”

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Wąsik st. wychowawca HP w Bolesławcu

Dodane przez idzi dnia kwiecień 27 2017 20:25:25
0 Komentarzy ~ 159 Czytań Drukuj
Budowa obwodnicy Bolesławca

Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca

Pomimo niesprzyjającej aury druga i trzecia klasa technikum budowlanego wybrała się dziś na wycieczkę edukacyjną. Naszym celem było zwiedzenie budowy obwodnicy Bolesławca, gdzie dzięki uprzejmości Inżyniera Budowy firmy SAFEGE i wykonawcy generalnego firmy SKANSKA, mogliśmy przyjrzeć się pracy inżynierów w biurze budowy, oraz wybrać się z Nimi w teren.

Naszym przewodnikiem był kierownik robót firmy SKANSKA, który w ciekawy sposób przedstawił nam różne aspekty pracy budowlańca, zaprezentował nowoczesne urządzenia pomiarowe, pokazał dokumentację obwodnicy i omówił etapy jej wykonania.

Serdecznie dziękujemy Naszym Gospodarzom i Pani Joannie Szelejewskiej (już po raz kolejny), która całą wyprawę zorganizowała.


„Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca” „Wycieczka edukacyjna - budowa obwodnicy Bolesławca”


Dodane przez idzi dnia kwiecień 27 2017 20:11:32
0 Komentarzy ~ 177 Czytań Drukuj
Wspieramy rodziców

„Jak rozmawiać z dziećmi – podstawowe zasady skutecznej komunikacji” - Wspieramy rodziców

W ramach dni otwartych, Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych Jacek Jurkiewicz oraz pedagog szkolny we współpracy z Dolnośląskim Ośrodkiem Polityki Społecznej z Wrocławia, zaproponowali rodzicom uczniów naszej szkoły, szkolenie z zakresu komunikacji interpersonalnej pt. „Jak rozmawiać z dziećmi – podstawowe zasady skutecznej komunikacji”.

Podczas spotkania z panią terapeutką rodzice poznali teoretyczne podstawy skutecznego porozumiewania się z własnymi dziećmi, a także podnieśli swoje kompetencje w tym zakresie, poprzez wykonywanie ćwiczeń praktycznych związanych z treściami poruszanymi podczas szkolenia.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wzięli aktywny udział w spotkaniu.


„JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI – PODSTAWOWE ZASADY SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI” „JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI – PODSTAWOWE ZASADY SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI”


Tekst: B.J, Zdjęcia: A.M

Dodane przez idzi dnia kwiecień 27 2017 19:59:49
0 Komentarzy ~ 141 Czytań Drukuj
Spełniamy Marzenia
Spełniamy marzenie Mateuszka - Kartki gotowe do wysłania
Spełniamy marzenie Mateuszka


Na portalach społecznościowych i w lokalnych mediach ukazał się apel siostry Mateusza – chłopca z Zespołem Downa. Apel ten dotyczy pomocy w spełnieniu marzeń brata, który 25 kwietnia obchodzi 8 urodziny. Mateuszek uwielbia dostawać kartki i listy. Jego największym marzeniem urodzinowym jest otrzymanie jak największej ilości kartek z życzeniami.

Odpowiadając na apel młodzież bolesławieckiego Hufca Pracy oraz uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych przyłączyła się do akcji. Współpracując z Młodzieżowym Centrum Kariery w Bolesławcu młodzież wraz z wychowawcami wykonała własnoręcznie kartki urodzinowe. Uczniowie pomagając w szczytnym celu czuli ogromną satysfakcję i zadowolenie z podjętej inicjatywy.

Z okazji 8 urodzin życzymy Mateuszkowi i jego rodzinie dużo zdrówka, pomyślności i uśmiechu na każdy dzień.


SPEŁNIAMY MARZENIE MATEUSZKA - Kartki gotowe do wysłania SPEŁNIAMY MARZENIE MATEUSZKA - Wykonywanie kartek


Dodane przez idzi dnia kwiecień 24 2017 23:14:54
0 Komentarzy ~ 142 Czytań Drukuj
Magiczna Kielnia 2017
Magiczne Kielnie dla uczniów Technikum Budowlanego
Magiczne Kielnie dla uczniów Technikum Budowlanego

Skorzystaliśmy z zaproszenia organizatora Turnieju Budowlanego „Magiczna Kielnia” i wysłaliśmy do Zielonej Góry dwa trzyosobowe zespoły.

W czwartek, 20 kwietnia, do dwuetapowych zmagań przystąpiło aż 11 zespołów z 7 szkół, z trzech województw (lubuskie, wielkopolskie i dolnośląskie).
Po pierwszym etapie pisemnym do Finału awansowało 5 najlepszych zespołów, w tym jedna z naszych ekip. W drugiej części każdy uczestnik miał do wykonania w ciągu trzech godzin zadanie praktyczne, w jednej z trzech kategorii.
W klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie wywalczyli dwa pierwsze miejsca:

- Dawid Gorczyca w kategorii murarz-tynkarz,
- Piotr Staniszewski w kategorii posadzkarz-płytkarz.

A w klasyfikacji drużynowej nasz zespół zajął III miejsce!
Uczniowie i szkoła otrzymali też wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów turnieju.

Aż strach zabierać gdzieś naszych uczniów - zgarniają w tym roku wszystko, co się da. Ten rok jest wyjątkowo urodzajny dla naszego Technikum Budowlanego:

– WIELKI sukces w eliminacjach okręgowych i w Finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych,
- II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Budowlanym organizowanym przez MWSLiT we Wrocławiu
- i na deser indywidualne zwycięstwa w „Magicznej Kielni” i zespołowe III miejsce
.


Mamy nadzieję, że w młodszych klasach dorastają kolejni nasi olimpijczycy i zwycięzcy kolejnych turniejów budowlanych.


MAGICZNE KIELNIE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM BUDOWLANEGO MAGICZNE KIELNIE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM BUDOWLANEGO MAGICZNE KIELNIE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM BUDOWLANEGO MAGICZNE KIELNIE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM BUDOWLANEGO MAGICZNE KIELNIE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM BUDOWLANEGO MAGICZNE KIELNIE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM BUDOWLANEGO MAGICZNE KIELNIE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM BUDOWLANEGO MAGICZNE KIELNIE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM BUDOWLANEGO MAGICZNE KIELNIE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM BUDOWLANEGO


Dodane przez idzi dnia kwiecień 24 2017 22:54:38
0 Komentarzy ~ 137 Czytań Drukuj
Strona 4 z 53 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Kontakt:

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51
59-700 Bolesławiec

tel. 075 732 83 78
fax. 075 732 83 78

email: zsb.boleslawiec@interia.pl


https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatboleslawiecki


„Rodzicu! Dowiedz się jak otrzymać dostęp do e-dziennika UONET+”
Profile kształcenia


Technikum Nr 2:


Technik architektury krajobrazu

Technik budownictwa

Technik geodeta

Technik leśnik

Technik inżynierii środowiska i melioracji


ZSZ Nr 2:


Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Oddziały wielozawodowe


Szkoła uczestniczy w projekcie

"Regionalny system informacji edukacyjno-zawodowej
południowo-zachodniego regionu woj. dolnośląskiego (REGSI)"
realizowany w ramach działania 10.4.1 RPO WD 2014-2020http://regsi.pceluban.pl


Szkoła uczestniczy w projekcie

„Edukacja kluczem do kariery – kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic pięciu szkół z powiatu bolesławieckiego”

http://projekty.syntea.pl/edukacja-kluczem-do-kariery/


Szkoła uczestniczy w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"wspólfinansowanym ze środków Unii Europejskiej

w ramach Eurpejskiego Funduszu Społecznego


http://mkz2.walbrzych.pl/index.php/opis-projektu


http://www.bibliotekaped.wix.com/boleslawiec
http://www.men.gov.pl/index.php/rok-szkoly-zawodowcowhttps://des.mobireg.pl/zs-bole/https://fronter.com/dolnyslask/http://www.umwd.dolnyslask.pl/http://www.men.gov.plhttp://www.kuratorium.wroclaw.plhttp://www.oke.wroc.plhttp://www.matura.ewd.edu.plhttp://wwww.powiatboleslawiecki.plhttp://www.efs.gov.plhttp://www.efs.com.plhttp://www.it-szkola.edu.plhttp://www.operon.plhttp://www.matematyka-reaktywacja.pl/Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 4
Najnowszy Użytkownik: G_Luigi
Powered by: PHP-Fusion v6.01
voodz theme by: sonar