Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

https://www.facebook.com/zsb2boleslawiec?_rdr=p
Nawigacja
Rekrutacja
  2018/2019
  Regulamin rekrutacji
  Harmonogram rekrutacji
  Kierunki kształcenia:
  Technikum architektury krajobrazu
  Technikum budownictwa
  Technikum leśne
  Branżowa Szkoła I Stopnia

Logowanie ...
  FRONTER
  e-dziennik

Szkoła
  Strona Główna
  Kontakt
  Dyrekcja
  Sekretariat
  Pedagog szkolny
  Logopeda szkolny
  Historia szkoły
  Galeria

Uczniowie
  Samorząd Uczniowski
  Plan lekcji
  Podręczniki
  Kalendarz roku szkolnego
2017-2018

Aktualności
  Zastępstwa
  Projekty realizowane
w szkole
  Harmonogram egzaminu
maturalnego
  Harmonogram egzaminów
zawodowych
  Egzaminy poprawkowe

Nauczyciele
  Grono pedagogiczne
  Plan lekcji
  Plan dyżurów

Praktyki
  Opiekun praktyk
  Harmonogram praktyk
  Relacje z praktyk
zagranicznych
  Leonardo da Vinci
  Erasmus +

Dokumenty
  Statut szkoły
  Szkolny program
profilaktyczno-wychowa
  Dokumentacja wycieczek
  Procedury zwolnień z wf
  Regulamin strony www

Ogłoszenia
  Przetargi
  Informacje
  Praca, konkursy

Dziękujemy!
  Nasi sponsorzy
  Absolwenci

Logowanie


Kalendarz
Październik 2018
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
28
29
30
31Najbliższe święta:

Wakacje 2018
minęło już

-116 Dni
-2 Godzin
-31 Minut
-22 Sekund

... ...
Do końca wakacji ...
... jeszcze ...

-45 Dni
-2 Godzin
-31 Minut
-22 Sekund

... ...
Do końca roku ...
jeszcze ...

75 Dni
22 Godzin
28 Minut
38 Sekund

... ...
Losowa fotografia

Dzień otwarty w ZSB
Dzień otwarty w ZSB

Drodzy Rodzice!!!


05 kwietnia zapraszamy serdecznie na Dzień Otwartych Drzwi. O godzinie 16.30 przewidziane są zebrania klasowe z wychowawcami. Wszyscy nauczyciele będą na Państwa czekali do godziny 18.00 w swoich klasach, gdzie będzie można indywidualnie porozmawiać o sukcesach i postępach Naszych dzieci.

Harmonogram Dnia Otwartego jest : tutajDodane przez Hyde dnia kwiecień 04 2018 23:36:58
0 Komentarzy ~ 120 Czytań Drukuj
Wielkanoc 2018


Dodane przez Hyde dnia kwiecień 02 2018 01:38:50
0 Komentarzy ~ 127 Czytań Drukuj

„NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!”

"NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!"


Powyższe hasło przyświecało dzisiejszym działaniom profilaktycznym prowadzonym w Zespole Szkół Budowlanych przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji z Wrocławia, funkcjonariusza Policji z Niemiec, policjantki z Komendy Powiatowej Policji z Bolesławca, panie z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Bolesławca oraz pedagoga szkolnego.

Policjanci w ramach Międzynarodowego Projektu Interreg Polska – Saksonia "NIE DLA NARKOTYKÓW", spotkali się z uczniami klas I, II i III, aby przypomnieć młodym ludziom o zgubnych skutkach spożywania środków psychoaktywnych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ciągle aktualny i niepokojący problem dopalaczy. Młodzież aktywnie uczestniczyła w prowadzonych przez funkcjonariuszy zajęciach i została za to nagrodzona upominkami przygotowanymi przez prelegentów. Po zakończonych wykładach uczniowie mogli zwiedzić INFO-MOBIL, którym przyjechał niemiecki policjant, a w którym można było zobaczyć materiały profilaktyczne dotyczące uzależnień. Nie lada wyzwaniem było dla młodzieży pokonanie slalomu w narko i alkogoglach zaprezentowanych przez panie z PSSE – B. Mrozik i M. Fink. Młodzi ludzie dzięki tym urządzeniom mogli poczuć, jak zachowuje się organizm człowiek po spożyciu środków psychoaktywnych - alkoholu i narkotyków.

Największą atrakcją imprezy był pokaz umiejętności psa policyjnego, przeszkolonego do odnajdywania narkotyków. Sonia wykazała się profesjonalizmem i odnalazła ukryty przez policjanta plecak oznaczony zapachem narkotyków, za co została nagrodzona brawami.

Podczas spotkania policjantki z bolesławieckiej Komendy Powiatowej – asp.szt A. Kublik-Rościszewska i asp.szt. B. Łuczkowska wręczyły nagrody uczniom szkół podstawowych i gimnazjum, biorącym udział w konkursie dotyczącym dopalaczy.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone działania profilaktyczne, wpisujące się w obchodzony dzisiaj Ogólnopolski Dzień Trzeźwości, przyczynią się do kształtowania u młodych ludzi postaw asertywnych w sytuacji kontaktu ze środkami psychoaktywnymi.


„NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!” „NIE PIJĘ! NIE PALĘ! NIE BIORĘ ! JESTEM WOLNY!”

Tekst: B.J., Zdjęcia: A. Kublik-Rościszewska/ M. Grzesiak

Dodane przez Hyde dnia kwiecień 02 2018 01:36:41
0 Komentarzy ~ 117 Czytań Drukuj
ELIMINACJE POWIATOWE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ
ELIMINACJE POWIATOWE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

ELIMINACJE POWIATOWE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ


W piątek 23 marca w Zespole Szkół Mechanicznych w Bolesławcu odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Naszą szkołę w tym Konkursie reprezentowali: Paulina Zielińska z kl. IV A oraz Brajan Dolata z kl. II AB. Poziom Turnieju jak co roku był wysoki, pytania były bardzo szczegółowe i naprawdę trzeba było posiadać ogromną wiedzę, aby znać odpowiedź na każde pytanie.

Paulina i Brajan, mimo tego że nie zajęli miejsc na podium, godnie reprezentowali naszą szkołę, a Paulina jako najstarsza uczestniczka Turnieju została nagrodzona maskotką.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


ELIMINACJE POWIATOWE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ ELIMINACJE POWIATOWE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ ELIMINACJE POWIATOWE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ ELIMINACJE POWIATOWE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ ELIMINACJE POWIATOWE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ ELIMINACJE POWIATOWE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

Tekst i zdjęcia: B.J.

Dodane przez Hyde dnia kwiecień 02 2018 01:30:54
0 Komentarzy ~ 135 Czytań Drukuj
Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę
Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę


21 marca uczniowie klas czwartych, wraz z Księdzem Bartłomiejem Marandą i wychowawcami, pojechali do Częstochowy na coroczną pielgrzymkę maturzystów.

Ta piękna inicjatywa stała się już w naszej szkole tradycją.


Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę Pielgrzymka maturzystów na Jasną GóręDodane przez Hyde dnia kwiecień 02 2018 01:18:05
0 Komentarzy ~ 136 Czytań Drukuj
GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE
„GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY”

„GPS czyli gdzie po szkole. Kształcenie zawodowe dla rynku pracy”


19 marca w Teatrze Starym odbyła się Powiatowa Debata o Pracy zorganizowana przez Starostę Bolesławieckiego oraz cztery technika bolesławieckie (ZSB, ZSE. ZSOiZ, ZSHiU).

Udział w niej wzięli uczniowie, nauczyciele, starostwo powiatowe oraz pracodawcy.

Korzystając z zaproszenia Naszej Szkoły pojawiły się następujące firmy: Comfort S.A. z Rakowic, PSB Mrówka z Bolesławca, Młodzieżowe Centrum Kariery w Bolesławcu oraz BADER Leather także z Bolesławca.

Uczniowie mogli zapoznać się z ofertami pracy w firmach z naszego regionu. Debata miała na celu wymianę poglądów, wymagań między pracodawcą a pracownikiem, a także zapoznanie młodzieży z możliwościami zatrudnienia w Bolesławcu i jego okolicach.


„GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY” „GPS CZYLI GDZIE PO SZKOLE. KSZTAŁCENIE ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY”


Dodane przez Hyde dnia kwiecień 02 2018 01:13:59
0 Komentarzy ~ 114 Czytań Drukuj
1% podatku dla ZSB!
1% podatku dla ZSB!


1% podatku dla ZSB!

Zwracamy się z prośbą do wszystkich sympatyków Budowlanki o przekazanie 1% podatku na zakup pomocy dydaktycznych dla naszej szkoły.

Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka KRS 0000 163366 z dopiskiem: Dla ZSB Bolesławiec.Dodane przez Hyde dnia marzec 17 2018 21:34:03
0 Komentarzy ~ 147 Czytań Drukuj
Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym
KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM

KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM


16.03.2018 r. odbył się konkurs WIEDZY O RUCHU DROGOWYM zorganizowany przez Zespół Szkół Budowlanych i Ośrodek Szkolenia Kierowców „AUTO SZKOŁA” zlokalizowany przy ul. Łokietka.

Do konkursu przystąpiło 31 osób z Zespołu Szkół Budowlanych. Uczniowie mieli za zadanie wykazać się wiedzą i zasadami przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych, różnych sytuacji w ruchu drogowym oraz wiedzę w zakresie ruchu na skrzyżowaniach.

Cele konkursu to:
• działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego,
• popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach,
• kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu,
• rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie, bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg.

Laureatką pierwszego miejsca została Karolina Łazarz z klasy II AB. Uczennica otrzymała nagrodę w postaci bezpłatnego kursu prawa jazdy kat. B w Ośrodku Szkolenia Kierowców AUTO SZKOŁA w Bolesławcu przy ul. Łokietka.
Kolejne miejsca zajęli: Weronika Śliwiak z klasy II AB (nagroda - bezpłatny kurs prawa jazdy kat. AM w Ośrodku Szkolenia Kierowców AUTO SZKOŁA w Bolesławcu przy ul. Łokietka) oraz
Michał Miśta z klasy I BG (nagroda - rabat 30 % na kurs prawa jazdy kat B w Ośrodku Szkolenia Kierowców AUTO SZKOŁA).

Nagrody dla uczniów zostały ufundowane przez przez Radę Rodziców ZSB i „Auto Szkołę” Piotr Owczarz, ul Łokietka w Bolesławcu.

Patronat nad konkursem objęli:
Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu reprezentowana przez sierżanta Łukasza Króla;
Żandarmeria Wojskowa w Bolesławcu, którą reprezentował st. sierżant Mateusz Starzewski;
Stanisław Mały - instruktor Auto Szkoły;
Sławomir Dorużyński - Instruktor Auto Szkoły i nauczyciel ZSB.

Zwycięzcom gratujemy i życzymy szerokiej drogi!clapthumbs upclap


KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM


Dodane przez Hyde dnia marzec 17 2018 21:23:43
0 Komentarzy ~ 228 Czytań Drukuj
TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ


ELIMINACJE SZKOLNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"16 marca w Zespole Szkół Budowlanych odbyły się eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Etap szkolny miał na celu wyłonienie dwóch najlepszych uczniów, którzy będą brali udział w powiatowym etapie Konkursu.

Turniej Pożarniczy, jest trudnym konkursem, przeznaczonym dla osób, które chcą rozwijać wiedzę o Straży Pożarnej, działają w Ochotniczych Strażach Pożarnych w swoich miejscowościach, ale przede wszystkim ma na celu popularyzację wśród młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru oraz praktycznych umiejętności posługiwania się sprzętem gaśniczym, techniką pożarniczą, poznawanie tradycji i organizacji ochrony przeciwpożarowej.

W konkursie udział wzięło 9 uczniów naszej szkoły. Najlepszy okazał się uczeń kl. II AB – Brajan Dolata. Drugie miejsce zajęła uczennica kl. IV A – Paulina Zielińska, a trzecie również uczennica kl. IV A – Luiza Wiatr.

Wszystkim uczniom biorącym udział w Konkursie gratulujemy i trzymamy kciuki za Paulinę i Brajana, którzy będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach powiatowych Konkursu.

Konkurs został zorganizowany dzięki współpracy Zespołu Szkół Budowlanych z bolesławieckim Hufcem Pracy.

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
Tekst: B.J., Zdjęcia: M. Madej

Dodane przez Hyde dnia marzec 17 2018 21:13:07
0 Komentarzy ~ 182 Czytań Drukuj
ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE
ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIEZAWÓD I PRACA – WSPÓŁPRACA ZSB I COMFORT


W ramach współpracy ZSB - Comfort odbyła się dziś pierwsza wycieczka zawodoznawcza uczniów do zakładu prefabrykatów żelbetowych. Padało sporo pytań m.in. o warunki pracy, wynagrodzenie, możliwości awansu i pracę "wakacyjną" dla uczniów.


ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE ZAWÓD I PRACA - PRAKTYKI W COMFORCIE


Dodane przez STRIX dnia marzec 17 2018 15:42:06
0 Komentarzy ~ 153 Czytań Drukuj
Matura 2018

Zapraszamy maturzystów do zapoznania się z harmonogramem egzaminu maturalnego sesji wiosennej 2018:

Data
egzaminu
Dzień
Godzina 9.00
Godzina 14.00
04.05.2018PiątekPisemny język polski - poziom podstawowyPisemny język polski - poziom rozszerzony
05.05.2018Sobota
-
-
06.05.2018Niedziela
-
-
07.05.2018PoniedziałekPisemny matematyka - poziom podstawowy
-
08.05.2018WtorekPisemny język angielski - poziom podstawowy Pisemny język angielski - poziom rozszerzony
09.05.2018ŚrodaPisemny matematyka - poziom rozszerzony
-
10.05.2018CzwartekPisemny biologia - poziom rozszerzony
-
11.05.2018PiątekUstny język angielski - GODZINA 8.00
-
12.05.2018Sobota
-
-
13.05.2018Niedziela
-
-
14.05.2018PoniedziałekPisemny fizyka i astronomia - poziom rozszerzony
Ustny język polski - GODZINA 9.00
Pisemny geografia - poziom rozszerony
15.05.2018WtorekPisemny język niemiecki - poziom podstawowy
Ustny język polski - GODZINA 9.00
Pisemny język niemiecki - poziom rozszerzony
16.05.2018ŚrodaPisemny chemia - poziom rozszeronyPisemny historia - poziom rozszerzony
17.05.2018CzwartekUstny język niemiecki - GODZINA 8.00
-
18.05.2018PiątekUstny język polski - GODZINA 9.00
-
19.05.2018Sobota
-
-
20.05.2018Niedziela
-
-
21.05.2018PoniedziałekUstny język angielski - GODZINA 8.00
-
22.05.2018WtorekUstny język polski - GODZINA 9.00
-* Na podstawie komunikatu Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 11 sierpnia 2017 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu maturalnego w 2018 roku


http://www.oke.wroc.pl


Dodane przez Hyde dnia marzec 12 2018 00:41:28
0 Komentarzy ~ 191 Czytań Drukuj
Strona 3 z 59 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Kontakt:

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51
59-700 Bolesławiec

tel. 075 732 83 78
fax. 075 732 83 78

email: zsb.boleslawiec@interia.pl


https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatboleslawiecki


„Rodzicu! Dowiedz się jak otrzymać dostęp do e-dziennika UONET+”
Profile kształcenia


Technikum Nr 2:


Technik architektury krajobrazu

Technik budownictwa

Technik geodeta

Technik leśnik

Technik inżynierii środowiska i melioracji


ZSZ Nr 2:


Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Oddziały wielozawodowe


Szkoła uczestniczy w projekcie

"Regionalny system informacji edukacyjno-zawodowej
południowo-zachodniego regionu woj. dolnośląskiego (REGSI)"
realizowany w ramach działania 10.4.1 RPO WD 2014-2020http://regsi.pceluban.pl


Szkoła uczestniczy w projekcie

„Edukacja kluczem do kariery – kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic pięciu szkół z powiatu bolesławieckiego”

http://projekty.syntea.pl/edukacja-kluczem-do-kariery/


Szkoła uczestniczy w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"wspólfinansowanym ze środków Unii Europejskiej

w ramach Eurpejskiego Funduszu Społecznego


http://mkz2.walbrzych.pl/index.php/opis-projektu


http://www.bibliotekaped.wix.com/boleslawiec
http://www.men.gov.pl/index.php/rok-szkoly-zawodowcowhttps://des.mobireg.pl/zs-bole/https://fronter.com/dolnyslask/http://www.umwd.dolnyslask.pl/http://www.men.gov.plhttp://www.kuratorium.wroclaw.plhttp://www.oke.wroc.plhttp://www.matura.ewd.edu.plhttp://wwww.powiatboleslawiecki.plhttp://www.efs.gov.plhttp://www.efs.com.plhttp://www.it-szkola.edu.plhttp://www.operon.plhttp://www.matematyka-reaktywacja.pl/Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 4
Najnowszy Użytkownik: G_Luigi
Powered by: PHP-Fusion v6.01
voodz theme by: sonar