Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
Nawigacja
Rekrutacja
  2018/2019
  Regulamin rekrutacji
  Harmonogram rekrutacji
  Kierunki kształcenia:
  Technikum architektury krajobrazu
  Technikum budownictwa
  Technikum leśne
  Branżowa Szkoła I Stopnia

Logowanie ...
  FRONTER
  e-dziennik

Szkoła
  Strona Główna
  Kontakt
  Dyrekcja
  Sekretariat
  Pedagog szkolny
  Logopeda szkolny
  Historia szkoły
  Galeria

Uczniowie
  Samorząd Uczniowski
  Plan lekcji
  Podręczniki
  Kalendarz roku szkolnego
2017-2018

Aktualności
  Zastępstwa
  Projekty realizowane
w szkole
  Harmonogram egzaminu
maturalnego
  Harmonogram egzaminów
zawodowych
  Egzaminy poprawkowe

Nauczyciele
  Grono pedagogiczne
  Plan lekcji
  Plan dyżurów

Praktyki
  Opiekun praktyk
  Harmonogram praktyk
  Relacje z praktyk
zagranicznych
  Leonardo da Vinci
  Erasmus +

Dokumenty
  Statut szkoły
  Szkolny program
profilaktyczno-wychowa
  Dokumentacja wycieczek
  Procedury zwolnień z wf
  Regulamin strony www

Ogłoszenia
  Przetargi
  Informacje
  Praca, konkursy

Dziękujemy!
  Nasi sponsorzy
  Absolwenci

Logowanie


Kalendarz
Sierpień 2018
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Najbliższe święta:

Wakacje 2018
minęło już

-57 Dni
-12 Godzin
-40 Minut
-47 Sekund

... ...
Do końca wakacji ...
... jeszcze ...

13 Dni
11 Godzin
19 Minut
13 Sekund

... ...
Do końca roku ...
jeszcze ...

134 Dni
12 Godzin
19 Minut
13 Sekund

... ...
Losowa fotografia
Witamy
Nabór 2018/2019

Trwa nabór na trzy kierunki kształcenia w technikum:
BUDOWNICTWO
ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
LEŚNICTWO


Nabór do szkoły branżowej obejmuje klasy:
- MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE
- kLASA WIELOZAWODOWA - wybrany przez Was zawód
(również zawody z praktykami na terenie zakładu COMFORT!)


Drogi Gimnazjalisto w przypadku gdybyś chciał zmienić swoją listę preferencji, już po zweryfikowaniu i zaakceptowaniu Twojego podania musisz zgłosić się do szkoły pierwszego wyboru z pisemnym oświadczeniem opiekunów prawnych, że zgadzają się na wycofanie Twojego podania.
Po jego wycofaniu i wprowadzeniu zmian na liście preferencji musisz ponownie wydrukować podanie i przynieść je do Zespołu Szkół Budowlanych.

Zaloguj się do systemu naboru:
Wicej


Dodane przez Hyde dnia czerwiec 15 2018 01:26:29
0 Komentarzy ~ 47 Czytań Drukuj
„Jak nie czytam, jak czytam”
„Jak nie czytam, jak czytam”

UWAGA - idziemy na rekord!!! - „Piknik z książką”

W piątek 8 czerwca 2018 roku bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam”. Tego dnia w całej Polsce, o godzinie 10.00 odbędzie się próba bicia rekordu jednoczesnego czytania.

Wszyscy uczniowie o godzinie 9.50 zbiorą się przed szkołą (na trawnikach), w miłej piknikowej atmosferze.
Proszę o zaopatrzenie się w ulubione książki, dla tych, którzy nie będą mogli się zdecydować, biblioteka przygotuje wybór ciekawych pozycji.

Biblioteka szkolna będzie dostępna do 9.45.
Szczegółowe informacje w bibliotece.Dodane przez Hyde dnia czerwiec 08 2018 00:17:56
0 Komentarzy ~ 49 Czytań Drukuj
Wycieczka do Krakowa
Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa

Kl. III LG (geodeci) w dniach 22-24 maja br. zrealizowała wycieczkę krajoznawczą do Krakowa.
Celem wyjazdu było zwiedzenie najważniejszych zabytków miasta. Były to:
- Sukiennice
- Kościół Mariacki
- Muzeum Figur Woskowych
- Muzeum Krakowskie Podziemia mieszczące się pod platformą krakowskiego rynku
- Kościół Mariacki
- Galeria Historii Sztuki Muzeum Narodowego w Krakowie znajdująca się w Sukiennicach
- Barbakan i Planty krakowskie, będące najstarszym parkiem w mieście,
Następnie Zamek Królewski na Wawelu, Katedra Archidiecezjalna św. Stanisława i Wacława oraz kompleks pozostałych obiektów na Wzgórzu Wawelskim.
Ostatnim punktem zwiedzania było Żydowskie Muzeum Galicja, które mieści się w budynku byłej żydowskiej fabryki mebli przy ul. Dajwór. Zostało założone w 2004 r. przez brytyjskiego fotografa Chrisa Schwarza.

Wycieczka dostarczyła niezapomnianych wrażeń.


Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa Wycieczka do Krakowa


Dodane przez Hyde dnia czerwiec 08 2018 00:12:06
0 Komentarzy ~ 51 Czytań Drukuj
Dyplomy Technika
DYPLOMY TECHNIKA

DYPLOMY TECHNIKA

To już dziś TEN Dzień! 25 maja tegoroczni absolwenci otrzymali DYPLOMY TECHNIKA!!!

Gratulujemy i życzymy Wam dalszych sukcesów! clapthumbs uplol


DYPLOMY TECHNIKA DYPLOMY TECHNIKA DYPLOMY TECHNIKA DYPLOMY TECHNIKA DYPLOMY TECHNIKA DYPLOMY TECHNIKA DYPLOMY TECHNIKA


Dodane przez Hyde dnia czerwiec 08 2018 00:05:04
0 Komentarzy ~ 54 Czytań Drukuj
Matura 2018
Matura 2018 w ZSB

Matura 2018

To już dziś TEN Dzień! Pierwszy egzamin maturalny to tradycyjnie już język polski. Atmosfera dość nerwowa, ale jak widać nie brakuje dobrego humoru. Wszak wszyscy przyszli doskonale przygotowani. Nie ma się czego obawiać. Wszystko będzie dobrze. Jak co roku. Ale na wszelki wypadek trzymamy mocno kciuki!helplesshelplesshelpless

Maturzyści muszą zdać trzy obowiązkowe pisemne egzaminy maturalne: z języka polskiego, z języka obcego i z matematyki. Egzaminy te są przeprowadzane na jednym – podstawowym poziomie.
Muszą także zdawać co najmniej jeden przedmiot dodatkowy na poziomie rozszerzonym. Aby zdać maturę abiturient musi uzyskać minimum 30 proc. punktów z egzaminów obowiązkowych.


Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSB Matura 2018 w ZSBDodane przez idzi dnia maj 11 2018 01:11:26
0 Komentarzy ~ 76 Czytań Drukuj
"WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK"
„WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK” W ZSB

"WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK"

Po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole panią Monikę Fink z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Bolesławca.

Tym razem pani Monika spotkała się z uczniami klas I Technikum i Szkoły Branżowej, aby porozmawiać na temat ryzyka zakażeń wirusem HPV, skutków zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego oraz wagi badań profilaktycznych, związanych z występowaniem chorób wywoływanych przez HPV. Najważniejszym zadaniem prelegentki było budowanie świadomości młodych ludzi w kwestii wypracowania u nich odpowiednich postaw zdrowotnych i wzięcia odpowiedzialności za siebie i swoich bliskich. Dużym zaskoczeniem dla uczniów była informacja, że wirus brodawczaka ludzkiego (HPV), który powoduje głównie u kobiet raka szyjki macicy, dotyka również chłopców i że oni również są nosicielami tego bardzo powszechnego, szybko rozprzestrzeniającego się wirusa.

Realizacja programu "Wybierz życie – Pierwszy krok" daje nadzieję, że młodzież podejmująca bardzo często zachowania ryzykowne, będzie miała świadomość istnienia zagrożenia zakażeniem HPV, jego konsekwencji i wzbudzi w sobie refleksję na temat konieczności dbania o własne zdrowie.


„WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK” W ZSB „WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK” W ZSB „WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK” W ZSB „WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK” W ZSB „WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK” W ZSB „WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK” W ZSB „WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK” W ZSB „WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK” W ZSB „WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK” W ZSB

Tekst i zdjęcia: B.J

Dodane przez idzi dnia maj 11 2018 00:59:51
0 Komentarzy ~ 73 Czytań Drukuj
Pożegnanie absolwentów klas IV
Pożegnanie absolwentów klas IV

"Pożegnanie absolwentów klas IV"

Chciałoby się rzec cytując słowa piosenki, że to już jest koniec i nie ma już nic. Jednak to nie prawda, to dopiero początek Wielkiej Przygody zwanej życiem.

Pożegnaliśmy naszych najstarszych kolegów, życząc im Wszystkiego Dobrego. Uroczysty apel przygotowały, tradycyjnie już, klasy trzecie.

Zatem przywołajmy kolejna piosenkę:
"W drogę! Żegnajcie, chłopcy!
W drogę! Już na mnie czas!
Dokąd poniosą oczy ...
W drogę! "


Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV Pożegnanie absolwentów klas IV


Dodane przez idzi dnia maj 10 2018 23:46:30
0 Komentarzy ~ 75 Czytań Drukuj
Magiczna Kielnia 2018
Magiczna Kielnia 2018!

"Magiczna Kielnia 2018!"

Murowanie, ocieplanie ścian, tapetowanie, kładzenie płytek – te i inne zadania musieli wykonać uczestnicy czwartej edycji konkursu młodych fachowców branży budowlanej Magiczna Kielnia 2018, który się odbył w Zielonej Górze. Walczyli młodzi budowlańcy z Lubuskiego, Wielkopolski i Dolnego Śląska.

ZSB Bolesławiec poprawił ubiegłoroczny sukces, bo zajęliśmy... DRUGIE MIEJSCE!!!
W konkursach indywidualnym cała trójka naszych uczestników, czyli:
Dominika Picheta, 4BG
Piotr Staniszewski, 4BG
Dawid Gorczyca, 3BI

również stanęli na podium. Każde z nich w swojej kategorii zajęło trzecie miejsce!

Warto też wspomnieć o wspaniałych, wartościowych nagrodach i profesjonalizmie konkursu. Poziom był naprawdę wysoki, a zadania trudne i skomplikowane.

Ogromne gratulacje dla naszej drużyny!!! clapthumbs upclap


Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018! Magiczna Kielnia 2018!


Dodane przez idzi dnia maj 10 2018 23:27:57
0 Komentarzy ~ 70 Czytań Drukuj
Warsztaty z doradcą zawodowym
WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM

"WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM"


Uczniowie klas IV Technikum uczestniczyli w warsztatach z doradztwa zawodowego, przeprowadzonych w ZSB przez panią K. Bocheńską - Podrez z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej z Bolesławca.

Tematem przewodnim spotkania była rozmowa kwalifikacyjna w sytuacji poszukiwania pracy, którą być może niektórzy z uczniów mają już za sobą, a inni będą już wkrótce jej uczestnikami. Pani Bocheńska-Podrez ćwiczyła z uczniami umiejętność konwersacji potencjalnego pracownika z pracodawcą.

Młodzież aktywnie uczestniczyła w warsztatach, a zdobyte doświadczenia i informacje na pewno przydadzą się naszym absolwentom na kolejnych etapach rozwoju zawodowego.


WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM

Tekst: B.J, Zdjęcia: G. Mysiak

Dodane przez idzi dnia maj 10 2018 23:22:25
0 Komentarzy ~ 70 Czytań Drukuj
Dzień Ziemi
Dzień Ziemi

"Dzień Ziemi"


22 kwietnia setki milionów ludzi na całym świecie świętuje Dzień Ziemi - najważniejsze, najbardziej znane i najhuczniej obchodzone ze świąt ekologicznych.

Dzień ten jest wspaniałą okazją, by nagłośnić globalne problemy Ziemi i domagać się odpowiednich działań politycznych.
Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych, jako szkoła przyrodniczo-techniczna, postanowili zacząć od siebie i od terenu dookoła szkoły. Niestety śmieci tam co niemiara i to nie tylko papierków czy puszek....
Uczniowie tuż za płotem szkoły znaleźli ubrania, buty, butelki, rurę, zderzak a nawet... pilota do telewizora!

Apelujemy: Nie śmiećmy! Niech ten dzień za rok będzie pretekstem do wycieczki czy spaceru, a nie do napełniania worków tym, co po sobie zostawiamy nie trafiając do kosza...


Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi


Dodane przez idzi dnia maj 10 2018 23:16:19
0 Komentarzy ~ 79 Czytań Drukuj
Finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości”
Finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości”

"Finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości”"


11 kwietnia 2018 r. w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze odbył się finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości”.

W rywalizacji brało udział 34 uczniów z województwa dolnośląskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV A (architektury krajobrazu) – Aneta Struś i Marek Chudzik.

Test finałowy, którego tematem był „Wzrost gospodarczy budżet państwawahania koniunkturalne” składał się z 30 pytań ocenianych od stopnia trudności na 1 lub 2 punkty. W przypadku nieudzielenia odpowiedzi 0 pkt., a w przypadku błędnej -1 pkt.

Opiekunowie finalistów odwiedzili Wirtualną Studencką Firmę Konsultingową działającą na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze. Następnie wszyscy uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach pt” Dlaczego w Polsce zarabiamy 3 razy mnie niż w krajach wysokorozwiniętych?

Gratulujemy naszym uczniom obecności i reprezentowania naszej szkoły na Uniwersytecie Ekonomicznym. clapthumbs up


Finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości” Finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości” Finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości” Finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości” Finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości” Finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości” Finał III edycji Olimpiady „Podstaw Przedsiębiorczości”


Dodane przez idzi dnia maj 10 2018 23:11:27
0 Komentarzy ~ 71 Czytań Drukuj
Strona 1 z 58 1 2 3 4 > >>

Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51 59-700 Bolesławiec
tel./fax 075 732 83 78
email: zsb.boleslawiec@interia.pl


Realizujemy projekty:

„Edukacja Kluczem do Kariery – kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic pięciu szkół z Powiatu Bolesławieckiego”

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 Działanie 10.4 Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy Nr projektu SL2014: RPDS.10.04.01-02-0008/16 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego"Dolnośląska e-szkoła"

Projekt "Dolnośląska e-szkoła" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013"Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku"

Projekt "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" nr RPDS.07.02.00-02-015/09 realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2007-2013, Priorytetu 7 "Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjnej na Dolnym Śląsku", Działania nr 7.2 "Rozwój infrastruktury placówek edukacyjnych"Ta strona używa plików cookie zgodnie z opisaną polityką wykorzystywania plików cookie. Korzystanie z naszych serwisów bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
Kontakt:

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51
59-700 Bolesławiec

tel. 075 732 83 78
fax. 075 732 83 78

email: zsb.boleslawiec@interia.pl


https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatboleslawiecki


„Rodzicu! Dowiedz się jak otrzymać dostęp do e-dziennika UONET+”
Profile kształcenia


Technikum Nr 2:


Technik architektury krajobrazu

Technik budownictwa

Technik geodeta

Technik leśnik

Technik inżynierii środowiska i melioracji


ZSZ Nr 2:


Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Oddziały wielozawodowe


Szkoła uczestniczy w projekcie

"Regionalny system informacji edukacyjno-zawodowej
południowo-zachodniego regionu woj. dolnośląskiego (REGSI)"
realizowany w ramach działania 10.4.1 RPO WD 2014-2020http://regsi.pceluban.pl


Szkoła uczestniczy w projekcie

„Edukacja kluczem do kariery – kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic pięciu szkół z powiatu bolesławieckiego”

http://projekty.syntea.pl/edukacja-kluczem-do-kariery/


Szkoła uczestniczy w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"wspólfinansowanym ze środków Unii Europejskiej

w ramach Eurpejskiego Funduszu Społecznego


http://mkz2.walbrzych.pl/index.php/opis-projektu


http://www.bibliotekaped.wix.com/boleslawiec
http://www.men.gov.pl/index.php/rok-szkoly-zawodowcowhttps://des.mobireg.pl/zs-bole/https://fronter.com/dolnyslask/http://www.umwd.dolnyslask.pl/http://www.men.gov.plhttp://www.kuratorium.wroclaw.plhttp://www.oke.wroc.plhttp://www.matura.ewd.edu.plhttp://wwww.powiatboleslawiecki.plhttp://www.efs.gov.plhttp://www.efs.com.plhttp://www.it-szkola.edu.plhttp://www.operon.plhttp://www.matematyka-reaktywacja.pl/Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 4
Najnowszy Użytkownik: G_Luigi
Powered by: PHP-Fusion v6.01
voodz theme by: sonar