Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
Translate
English Russia
Deutsch Czech
Nawigacja
Rekrutacja
  2014/2015
  Regulamin rekrutacji
  Harmonogram rekrutacji
  Kierunki kształcenia

Logowanie ...
  FRONTER
  e-dziennik

Szkoła
  Strona Główna
  Kontakt
  Dyrekcja
  Sekretariat
  Logopeda szkolny
  Historia szkoły
  Galeria
  Piosenka naszej szkoły

Uczniowie
  Samorząd Uczniowski
  Plan lekcji
  Zajęcia dodatkowe
  Podręczniki
  Tematy prezentacji
matura 2015
  Kalendarz roku szkolnego
2014-2015

Aktualności
  Zastępstwa
  Projekty realizowane
w szkole
  Harmonogram egzaminu
maturalnego
  Harmonogram egzaminów
zawodowych
  Egzaminy poprawkowe

Nauczyciele
  Grono pedagogiczne
  Plan lekcji
  Plan dyżurów

Praktyki
  Opiekun praktyk
  Harmonogram praktyk
  Relacje z praktyk
zagranicznych
  Leonardo da Vinci
  Erasmus +

Dokumenty
  Statut szkoły
  Szkolny program
wychowawczy
  Szkolny program
profilaktyki
  Kurs kwalifikacyjny
- wniosek
  Dokumentacja wycieczek
  PEFS

Ogłoszenia
  Przetargi
  Informacje
  Praca, konkursy

Dziękujemy!
  Nasi sponsorzy
  Absolwenci

Logowanie

Ankieta
Za co lubisz swoją szkołę:

panuje świetna atmosfera

koleżanki/koledzy - są super

przyjazna, sympatyczna i życzliwa kadra pedagogiczna

wysoki poziom kształcenia

ciekawie prowadzone zajęcia

dobre relacje na linii uczeń-nauczyciel

oferta zajęć pozalekcyjnych

atrakcyjne wycieczki i imprezy szkolne

opinie uczniów są wysłuchiwane i uwzględniane

możliwość rozwijania swoich zainteresowań


Kalendarz
Październik 2014
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
31

Najbliższe święta:

DO KOŃCA ROKU 2014
Pozostało jeszcze ...

61 Dni
6 Godzin
21 Minut
0 Sekund

... DAMY RADĘ ...
DO WAKACJI ...
jeszcze ...

238 Dni
5 Godzin
21 Minut
0 Sekund

... ...
Losowa fotografia
Witamy

Zespół Szkół Budowlanych - murowany sukces


Realizujemy projekty:

"Dolnośląska e-szkoła"

Projekt "Dolnośląska e-szkoła" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013

"Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku"

Projekt "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" nr RPDS.07.02.00-02-015/09 realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2007-2013, Priorytetu 7 "Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjnej na Dolnym Śląsku", Działania nr 7.2 "Rozwój infrastruktury placówek edukacyjnych"


29 października 2014 roku odbył się II Szkolny Hubertus, w którym uczestniczyli uczniowie klas Technikum Leśnego wraz z wychowawcami i nauczycielami.

Po apelu przygotowanym przez klasę II L z wychowawcą panią Krystyną Marzec, wszyscy uczniowie udali się do pobliskiego lasku, gdzie przy ognisku, kiełbaskach i wspólnej zabawie odbyła się druga część uroczystości. Uczniowie i nauczyciele integrowali się, a pogoda dopisywała rewelacyjnie.

Dodane przez Hyde dnia październik 29 2014 23:26:42
0 Komentarzy ~ 6 Czytań Drukuj
Kordian
„Kordian na deskach Teatru Starego”

„Trudne mierzenie się z dramatem romantycznym - „Kordian” na deskach Teatru Starego”


20 października byliśmy na spektaklu opartym na treści dramatu Juliusza Słowackiego pt. „Kordian”.

Edward Kalisz, scenarzysta i reżyser, zmierzył się z niełatwym zadaniem, jakim jest adaptacja tegoż na wskroś niescenicznego tekstu. Zobaczyliśmy zmagania tytułowego bohatera z własnymi słabościami na tle trudnej sytuacji dziejowej narodu. Chociaż wydawać mogłoby się, że od dziewiętnastego wieku świat zupełnie zmienił swe oblicze, to zagubienie jednostki w poszukiwaniu celu i sensu życia jest nieustannie aktualnym problemem. Sztuka była przeznaczona dla wytrawnego, wymagającego widza. Aktorzy Teatru Małego z Wrocławia, którzy przedstawili nam losy tytułowego bohatera, podziękowali publiczności za godną postawę.

Tak sztukę odebrały uczennice z klasy trzeciej:

„Spektakl pt. "Kordian" w reżyserii Edwarda Kalisza zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Wybierając się do Teatru Starego byłam nastawiona nieco sceptycznie, gdyż nie przepadam za sztuką przedstawianą na scenie. Tym razem byłam jednak mile zaskoczona. Najbardziej podobały mi się sceny fantastyczne, scenografia, dobrze dobrane kostiumy, gra światła i gra aktorów. Melodie pojawiające się w tle, choć momentami były zbyt głośne, to idealnie pasowały do sytuacji przedstawianej na scenie, wprowadzały w odpowiedni nastrój (np. chwile grozy przy prezentowaniu części fantastycznych). Bardzo dobrym pomysłem było również przedstawianie wątków historii za pomocą podświetlonej kurtyny. Można było w ten sposób przedstawić części utworu trudne do zrealizowania scenicznie lub wymagające większej liczby aktorów. Bardzo ważnym elementem, który zasługuje na pochwałę, było czytelne przedstawienie treści utworu (...). Gorąco polecam inscenizację lektury pt. "Kordian" w wykonaniu Teatru Małego z Wrocławia. Gdybym miała okazję, wybrałabym się na nią jeszcze raz. Uważam, że przesłanie zawarte w tym przedstawieniu jest wciąż aktualne i powinno być przekazywane w dzisiejszych czasach.” Patrycja S.

„Spektakl teatralny pt. "Kordian" wyreżyserowany przez doświadczonego już Edwarda Kalisza wystawiony został dnia 20 października 2014 roku w Teatrze Starym w Bolesławcu i zachwycił sporą część młodej publiczności. Dramat twórczości Juliusza Słowackiego jest sztuką trudną do wystawienia, gdyż akcja utworu rozgrywa się w różnych częściach Europy.

Czy spektakl był czytelny i zrozumiały dla widza? Oczywiście tak, jeżeli zaznajomił się on wcześniej z jego książkowym odpowiednikiem. Widz nieznający treści owej lektury szkolnej, nie wgłębiający się w sens i przesłanie, czy chociażby w ogólny zarys zdarzeń, nie był w stanie zrozumieć sztuki, którą wystawił Teatr Mały z Wrocławia na bolesławieckiej scenie. Scenki wyrwane z „Juliuszowskiego” dramatu nie ukazywały całości problemów opisanych w książce.
Mimo to aktorzy doskonale oddali emocje towarzyszące ich bohaterom. Mimika twarzy, gesty, ruchy oddawały to, co oddawać powinny. Dialogi, choć nie zawsze zrozumiałe, zawierały najważniejsze treści utworu. Problemem w odbiorze słów były prawdopodobnie efekty dźwiękowe, które wplątane zostały między dialogi bohaterów.

Scenografia, choć uboga, zachwycała pięknem i kunsztownym wykonaniem. Patriotyczny orzeł stanowiący tło całego przedstawienia, a także służący jako ekran do wystawienia sztuki cieni (co było częstym elementem spektaklu), zachwycał precyzją wykonania i talentem autora.

Kostiumy aktorów, adekwatne do epoki, nie grzeszyły przepychem, lecz uwodziły stonowaną skromnością.

Pomimo niewielkiej przestrzeni, gdyż sala Teatru Starego w Bolesławcu nie należy do największych, głosy aktorów (zwłaszcza odtwórcy roli Kordiana) były prawie niesłyszalne. Aktorzy nie używali mikrofonów, co z jednej strony było dobre, gdyż dźwięki docierały do publiczności jedynie z miejsca, w którym rozgrywa się akcja, z drugiej jednak utrudniało zrozumienie słów. Efekty dźwiękowe wplecione pomiędzy dialogi aktorów także nie sprzyjały przyswajaniu informacji. (...) Nagrania puszczane były za szybko lub zbyt wolno, a niekiedy przysparzały problemy samym aktorom, nie pozwalając im na dalszy dialog.

Aktualność przesłania dodatkowo wzbogaca wartościowość tego dramatu. Historia młodego sfrustrowanego człowieka, poszukującego sensu i celu życia może dotyczyć każdego z nas. Młodzi ludzie wciąż borykają się z takimi samymi problemami, chociaż nie są one już tak dramatyczne jak losy Kordiana.

Zaskakująca była kultura oglądania spektaklu przez młodych, pełnych życia ludzi. Sami odtwórcy głównych ról z niedowierzaniem dyskutowali na temat ciszy panującej na sali. Żartowali nawet, że może większość publiczności wyszła już w trakcie przedstawienia. (...)

Wrocławska interpretacja losów młodego Polaka była niezwykle ciekawa i prowokująca do refleksji. Gorąco polecam wszystkim (...) pójście na spektakl Teatru Małego z Wrocławia, co z pewnością stanowić będzie niezapomniane przeżycie.”
Roksana K.


„Kordian na deskach Teatru Starego”Dodane przez STRIX dnia październik 27 2014 19:18:18
0 Komentarzy ~ 95 Czytań Drukuj
III miejsce w piłce nożnej
„III miejsce w piłce nożnej”

„III miejsce w piłce nożnej”

W dniu 14 października ZSB rozegrał zwycięski mecz z II LO w Bolesławcu. Pozwoliło nam to na zajęcie III miejsca w rozgrywkach międzyszkolnych piłki nożnej.

Przed nami piłka siatkowa, trzymamy kciuki.
Tekst i zdjęcia: RT

Dodane przez STRIX dnia październik 27 2014 19:10:56
0 Komentarzy ~ 49 Czytań Drukuj
LdV

“Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście”Niesprzyjająca aura pogodowa nie przeszkodziła grupie trzydziestu uczniów z klasy IV i III Technikum Geodezyjnego rozpocząć podróż do Lipska (Niemcy) w celu odbycia miesięcznego stażu zawodowego w ramach realizacji projektu Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie”.


Podczas odbywanej praktyki zawodowej młodzież zapozna się z metodami nowoczesnego kształtowania, poprawiania i rozwiązywania problemów ładu przestrzeni w mieście. Nabędzie rozeznanie w zakresie budowania planów przestrzennego zagospodarowania i przywracania ładu urbanistycznego na przykładzie miasta Lipska.

Równolegle do szkolenia zawodowego uczniowie pogłębią znajomość niemieckiego języka technicznego związanego z branżą oraz wezmą udział w zajęciach kulturowo-integracyjnych.

Powodzenia wszystkim uczestnikom stażu życzył Dyrektor ZSB Jacek Jurkiewicz oraz pozostający na miejscu uczniowie szkoły.

Projekt „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” opiewa na sumę 63 616 Euro.„Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście”


Tekst i zdjęcia: ED

Dodane przez STRIX dnia październik 16 2014 22:21:12
0 Komentarzy ~ 40 Czytań Drukuj


„Konkurs Języka Niemieckiego dla Maturzystów!”Dnia 02.10.2014 r. w auli naszej szkoły odbył się Konkurs Języka Niemieckiego dla tegorocznych Maturzystów. Konkurs składał się z 4 części i miał charakter "próbnej matury pisemnej" z elementami słownictwa i składni.

W konkursie wzięło udział 13 uczniów i musieli zmierzyć się z zadaniami maturalnymi: rozumieniem tekstów słuchanych i czytanych, pisaniem krótkich i dłuższych tekstów użytkowych (wiadomości i listu prywatnego), jak również znajomością słownictwa oraz umiejętnością budowania i formułowania zdań pobocznych i podrzędnie złożonych.


Zwycięzcami okazali się:

I. miejsce: Marcin Pawłowski - kl. IVG
II. miejsce: Aleksandra Stępień - kl. IVA
III. miejsce: Karolina Haba - kl. IVG


Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Konkurs zorganizowała i przeprowadziła p. mgr Aneta Polak.Dodane przez STRIX dnia październik 16 2014 22:07:56
0 Komentarzy ~ 34 Czytań Drukuj
14.10.2014

Z okazji dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, satysfakcji z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów z którymi dzielicie się swoją wiedzą, doświadczeniem.


Dziękuję Państwu za codzienną rzetelną pracę, wytrwałość i poświęcenie, za wysiłek, trud i serce włożone w edukację oraz wychowanie młodzieży.
Za wskazanie młodemu pokoleniu autentycznych wartości życia, za naukę tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka.
Dzięki Waszemu wysiłkowi możliwe jest efektywne nauczanie. Podejmujecie często niełatwe działania, wspieracie, kształtujecie i motywujecie.

Życzę Państwu dużo cierpliwości i wytrwałości, by nie zabrakło Wam chęci do dalszej pracy, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z wykonywanych zadań.


Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu
Dodane przez STRIX dnia październik 12 2014 22:40:49
0 Komentarzy ~ 22 Czytań Drukuj

“Moje sny… moje myśli…”W miniony piątek 03. października 2014r w Galerii Teatru Starego w Bolesławcu odbył się wernisaż prac plastycznych naszej koleżanki, uczennicy kl. IV technikum architektury krajobrazu z Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu Agnieszki Sobierajskiej.

Wystawę zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu. Licznie przybyli goście mieli okazję obejrzeć wiele ciekawych, bardzo dojrzałych artystycznie prac Agnieszki. W pracach młodej artystki można było dostrzec wiele bardzo osobistych refleksji nad otaczającą, często brutalną rzeczywistością. Prace wyraźnie prezentują osobowość, a przede wszystkim ogromną wrażliwość młodej malarki. Szeroki wachlarz tematyczny prac plastycznych Agnieszki świadczy o wszechstronności warsztatu tej młodej, bardzo utalentowanej artystki.

Na wystawie zaprezentowane zostały również batiki z wakacyjnych warsztatów w pracowni plastycznej Katarzyny Sas z MDK w Bolesławcu.

Agnieszce Sobierajskiej gratulujemy talentu i życzymy wielu artystycznych sukcesów.„Moje sny…  moje myśli…” „Moje sny…  moje myśli…” „Moje sny…  moje myśli…” „Moje sny…  moje myśli…”


Tekst i zdjęcia: AP


Dodane przez STRIX dnia październik 08 2014 23:37:45
0 Komentarzy ~ 22 Czytań Drukuj

“Czy wiesz, co to jest adrenalina?”Adrenalina, to hormon potocznie zwany hormonem „walki”, „ucieczki” i „strachu”, wytwarzany jest w organizmie przez rdzeń nadnerczy. Wpływa na przyspieszenie pracy serca, poszerzenie oskrzeli, źrenic, oraz powoduje wzrost ciśnienia tętniczego.

Co zrobić by poczuć adrenalinę?Na to pytanie mogą odpowiedzieć uczniowie klasy III TB i nasi maturzyści, a dokładniej klasa IV TB, która postanowiła „zaprawić się” - przed egzaminem maturalnym - dozując sobie sporą dawkę adrenaliny.

Jak to osiągnęli?


Przez zabawę powiązaną z rywalizacje. Wyobraź sobie pole gry. Zajmujesz wyznaczoną pozycję. Pada sygnał. Gra się rozpoczęła. Biegniesz. Nie słyszysz nic poza własnym, szybkim oddechem. Maska ogranicza pole Twojego widzenia, a w powietrzu słychać świst kul wystrzeliwanych z pneumatycznych markerów, tak, to paintball. Ale to nie wszystko! Wspinasz się na wysokie drzewo, aby przywiązany do stalowej liny - niczym wagonik kolejki górskiej - przelecieć 320 metrów i z impetem wyhamować przed stojącą przeszkodą. Do tej całej zabawy należy jeszcze doliczyć 18 przeszkód w parku linowym i staczanie się w wielkiej kuli po stromym stoku.
Na pewno, ten dzień, w którym przyszło im sprawdzić siebie w Adrenalinapark we Wrocławiu zapamiętają na długo!„Czy wiesz, co to jest adrenalina?” „Czy wiesz, co to jest adrenalina?” „Czy wiesz, co to jest adrenalina?” „Czy wiesz, co to jest adrenalina?” „Czy wiesz, co to jest adrenalina?” „Czy wiesz, co to jest adrenalina?”


Tekst i zdjęcia: EG

Dodane przez Hyde dnia październik 03 2014 21:43:03
0 Komentarzy ~ 21 Czytań Drukuj

Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowychW wtorek, 30 września, w Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR rozegrano mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców nasza szkoła zajęła III miejsce!!! GRATULACJE clapthumbs uplol„Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych ” „Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych ”


Tekst i zdjęcia: DS

Dodane przez STRIX dnia październik 01 2014 23:50:45
0 Komentarzy ~ 33 Czytań Drukuj
HPV
„STOP Rakowi szyjki macicy”„STOP Rakowi szyjki macicy”


Już trzeci rok uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu biorą udział w programie profilaktycznym Powiatu Bolesławieckiego „STOP rakowi szyjki macicy”.

Władze powiatu w trosce o zdrowie swoich młodych mieszkanek podjęły decyzję o sfinansowaniu szczepień ochronnych przeciwko wirusowi HPV odpowiedzialnego za powstawanie raka szyjki macicy. Szczepieniami objęte zostaną dziewczęta z terenu Powiatu Bolesławieckiego, uczennice pierwszych klas I szkół ponadgimnazjalnych.
Realizatorem programu jest Przychodnia „ FONS VITAE” s.c.

Dnia 26.09.2014 r. w auli Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu odbyło się spotkanie dla uczniów klas pierwszych związane z profilaktyką raka szyjki macicy.
Ideą przedsięwzięcia jest uświadomienie niebezpieczeństwa, jakie niesie ze sobą zarażenie wirusem HPV, o którym informowali zaproszeni lekarze specjaliści: p. Dariusz Choma oraz p. Andrzej Żuk.

Dlaczego trzeba się zaszczepić?


Rak szyjki macicy jest poważnym problemem zdrowotnym w Polsce. Co roku na raka szyjki macicy umiera w Polsce ok. 2000 kobiet, a 4000 to nowe zachorowania. Szczepienia są skuteczną metodą zapobiegania tej chorobie. Profilaktyka pierwotna poprzez szczepienia ochronne jest najskuteczniejsza u dziewcząt przed kontaktem z wirusami typu HPV powodującymi raka szyjki macicy.

Zachęcamy do skorzystania z tej okazji. Szczepienia to doskonała inwestycja w zdrowie młodych dziewcząt.

STOP rakowi szyjki macicy. Nie pozwólmy, aby codziennie na tę chorobę umierało w Polsce pięć młodych kobiet. Każda nie zaszczepiona młoda kobieta jest zagrożona zakażeniem wirusem HPV.
Realizator programu:

Przychodnia “FONS VITAE” s.c.
ul. Karola Miarki 29,
59-700 Bolesławiec
tel.: (75) 734 12 45 lub (75) 738 25 11

Dni rejestracji na szczepienie:

06-10 październik 2014 roku
Rejestracja osobista poniedziałek-piątek w godz. 7. 30. - 17. 30
Rejestracja telefoniczna w godz. 9. 00 - 17. 30


Decyduje kolejność zgłoszeń !!!„STOP Rakowi szyjki macicy2014” „STOP Rakowi szyjki macicy2014” „STOP Rakowi szyjki macicy2014” „STOP Rakowi szyjki macicy2014” „STOP Rakowi szyjki macicy2014”

Tekst i zdjęcia: GM, MG

Dodane przez STRIX dnia październik 01 2014 22:02:33
0 Komentarzy ~ 30 Czytań Drukuj
Tydzień Wychowania

“Tydzień Wychowania”W ramach corocznie organizowanego Tygodnia Wychowania, w sobotę 20 września 2014, piesze pielgrzymki diecezji legnickiej przeżywały swój Epilog. Z tej okazji ze wspólnoty parafialnej bazyliki bolesławieckiej wyruszyła grupa autokarowa młodzieży i starszych pielgrzymów, którzy zapragnęli wziąć udział w tym radosnym wydarzeniu. Duchowej asystencji wśród uczestników Epilogu podjął się ks. prefekt Paweł Adres. Zespół Szkół Budowlanych z Bolesławca reprezentowali uczniowie klasy I technikum – Pola Kołodzińska, Gabriela Michla i Dawid Gortych, który w sierpniu tego roku pokonywał na pieszo ponadtygodniowy szlak pielgrzymi z Legnicy do Częstochowy.

Cała grupa wyruszyła najpierw autokarem do Legnicy, a konkretnie do Matki Kościołów naszej diecezji – Legnickiej katedry św. Ap. Piotra i Pawła. Tam o godz. 8:30 wszyscy uczestnicy spotkali się z Pasterzem Kościoła Legnickiego Ks. Bpem Zbigniewem Kiernikowskim. Umocnieni błogosławieństwem na pielgrzymi trud, uczestnicy Epilogu wyruszyli pieszo w kierunku Legnickiego pola, aby tamtejszej bazylice mniejszej najpierw przeżyć pielgrzymkową katechezę, a następnie Eucharystię, będącą w centrum tego radosnego wydarzenia. Podczas marszu można było skorzystać ze spowiedzi, wspólnie pośpiewać i poczuć młodą wspólnotę Kościoła. Po Mszy św. wszyscy uczestnicy zgromadzili się na agapie, która stała się miejscem dzielenia się wspomnieniami z pielgrzymich szlaków. W godzinach popołudniowych cała grupa powróciła do Bolesławca.„Tydzień Wychowania” „Tydzień Wychowania” „Tydzień Wychowania” „Tydzień Wychowania” „Tydzień Wychowania” „Tydzień Wychowania”


Tekst i zdjęcia: Ad

Dodane przez STRIX dnia październik 01 2014 21:54:23
0 Komentarzy ~ 33 Czytań Drukuj
Strona 1 z 26 1 2 3 4 > >>

Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51 59-700 Bolesławiec
tel./fax 075 732 83 78
email: zsb.boleslawiec@interia.pl


Ta strona używa plików cookie zgodnie z opisaną polityką wykorzystywania plików cookie. Korzystanie z naszych serwisów bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
Kontakt:

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51
59-700 Bolesławiec

tel. 075 732 83 78
fax. 075 732 83 78

email: zsb.boleslawiec@interia.pl
Profile kształcenia


Technikum Nr 2:


Technik architektury krajobrazu

Technik budownictwa

Technik geodeta

Technik leśnik

Technik inżynierii środowiska i melioracjiZSZ Nr 2:


Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Oddziały wielozawodowe

Szkoła uczestniczy w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"wspólfinansowanym ze środków Unii Europejskiej

w ramach Eurpejskiego Funduszu Społecznego


http://mkz2.walbrzych.pl/index.php/opis-projektu
https://des.mobireg.pl/zs-bole/https://fronter.com/dolnyslask/http://www.umwd.dolnyslask.pl/http://www.men.gov.plhttp://www.kuratorium.wroclaw.plhttp://www.oke.wroc.plhttp://www.matura.ewd.edu.plhttp://wwww.powiatboleslawiecki.plhttp://www.efs.gov.plhttp://www.efs.com.plhttp://www.it-szkola.edu.plhttp://www.operon.plhttp://www.matematyka-reaktywacja.pl/Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 3
Najnowszy Użytkownik: G_idzi
Powered by: PHP-Fusion v6.01
voodz theme by: sonar