Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
Translate
English Russia
Deutsch Czech
Nawigacja
Rekrutacja
  2014/2015
  Regulamin rekrutacji
  Harmonogram rekrutacji
  Kierunki kształcenia

Logowanie ...
  FRONTER
  e-dziennik

Szkoła
  Strona Główna
  Kontakt
  Dyrekcja
  Sekretariat
  Logopeda szkolny
  Historia szkoły
  Galeria
  Piosenka naszej szkoły

Uczniowie
  Samorząd Uczniowski
  Plan lekcji
  Zajęcia dodatkowe
  Podręczniki
  Tematy prezentacji
matura 2015
  Kalendarz roku szkolnego
2014-2015

Aktualności
  Zastępstwa
  Projekty realizowane
w szkole
  Harmonogram egzaminu
maturalnego
  Harmonogram egzaminów
zawodowych
  Egzaminy poprawkowe

Nauczyciele
  Grono pedagogiczne
  Plan lekcji
  Plan dyżurów

Praktyki
  Opiekun praktyk
  Harmonogram praktyk
  Relacje z praktyk
zagranicznych
  Leonardo da Vinci
  Erasmus +

Dokumenty
  Statut szkoły
  Szkolny program
wychowawczy
  Szkolny program
profilaktyki
  Kurs kwalifikacyjny
- wniosek
  Dokumentacja wycieczek
  PEFS

Ogłoszenia
  Przetargi
  Informacje
  Praca, konkursy

Dziękujemy!
  Nasi sponsorzy
  Absolwenci

Logowanie

Ankieta
Wybieramy najlepszy filmik

Klasa 1 A
Klasa 1 A
4% [137 Głosów]

Klasa 1 BG
Klasa 1 BG
3% [109 Głosów]

Klasa 1 L
Klasa 1 L
3% [94 Głosów]

Klasa 2 AL
Klasa 2 AL
1% [32 Głosów]

Klasa 2 BG
Klasa 2 BG
2% [63 Głosów]

Klasa 2 L
Klasa 2 L
45% [1516 Głosów]

Klasa 3 B
Klasa 3 B
38% [1287 Głosów]

Klasa 3 L
Klasa 3 L
2% [60 Głosów]

Klasa 4 G
Klasa 4 G
2% [64 Głosów]

Głosów: 3362
Od: 14/11/2014 23:19
do: 24/11/2014 13:17

Archiwum ankiet

Kalendarz
Listopad 2014
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Najbliższe święta:

DO KOŃCA ROKU 2014
Pozostało jeszcze ...

34 Dni
5 Godzin
55 Minut
46 Sekund

... DAMY RADĘ ...
DO WAKACJI ...
jeszcze ...

211 Dni
4 Godzin
55 Minut
46 Sekund

... ...
Losowa fotografia
Witamy

Zespół Szkół Budowlanych - murowany sukces


Realizujemy projekty:

"Dolnośląska e-szkoła"

Projekt "Dolnośląska e-szkoła" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013

"Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku"

Projekt "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" nr RPDS.07.02.00-02-015/09 realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2007-2013, Priorytetu 7 "Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjnej na Dolnym Śląsku", Działania nr 7.2 "Rozwój infrastruktury placówek edukacyjnych"

Z wizytą na politechnice wrocławskiej
„NOWOCZESNE METODY BADAWCZE I PROJEKTOWE W BUDOWNICTWIE”

„ NOWOCZESNE METODY BADAWCZE I PROJEKTOWE W BUDOWNICTWIE – Z WIZYTĄ NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ ”24 listopada br. trzydziestoosobowa grupa naszych uczniów z klasy pierwszej i drugiej technikum budownictwa oraz klasy drugiej zawodowej o profilu monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie odbyła wycieczkę do Wrocławia na Politechnikę Wrocławską w ramach projektu CIZ. Celem wyjazdu było zdobycie wiedzy na temat funkcjonowania wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego uczelni, a przede wszystkim poznanie nowoczesnych pracowni konstrukcji budowlanych oraz geotechniki i hydrauliki.

W Instytucie Konstrukcji Budowlanych w pracowni komputerowej uczniowie mieli okazję projektować komputerowo ramę płaską i kopułę żelbetową, po zastosowaniu odpowiednich wzorów i obliczeń. Następnie poznali zasady projektowania budowli, jako bryły w 3D. Było dla nich dużą frajdą i zarazem ciekawostką. Dowiedzieli się, jakie mogą być przyczyny katastrof budowlanych i jak ich dowieść i jak ich uniknąć.

Następnie grupa udała się do laboratorium konstrukcji budowlanych gdzie brała udział w doświadczeniach. Na sześciu różnych stanowiskach uczniowie pod okiem fachowców badali za pomocą czujnika obecność prętów i zbrojenia w walcu betonowym, następnie za pomocą dalmierza obliczali ugięcie belki, była próba na wytrzymałość danego materiału budowlanego, badanie próbki ze względu na skład materiału, na nacisk i jego plastyczność. A wszystko to było z zastosowaniem nowoczesnych metod i urządzeń.

Ostatnim punktem programu był wykład i ćwiczenie w Instytucie Geotechniki i Hydrauliki. Uczniowie dowiedzieli się jak woda porusza się w przewodach instalacyjnych i jak można to zbadać. Co to jest ruch wody laminarny, a co burzliwy? Po wykonaniu doświadczenia nie mieli wątpliwości. Badali też swobodny przepływ wody w zbiorniku otwartym oraz z zastosowaniem różnych przegród ograniczających ten przepływ.

Uczniowie dowiedzieli się dużo ciekawych rzeczy na temat swojej branży, jak ważne są badania w budownictwie zarówno na etapie projektowania i wykonania i gdy tylko będą chcieli to w przyszłości mogą być ich autorami.

Na zakończenie pobytu na uczelni grupa była zaproszona na obiad do studenckiego baru Bifor.


„NOWOCZESNE METODY BADAWCZE I PROJEKTOWE W BUDOWNICTWIE” „NOWOCZESNE METODY BADAWCZE I PROJEKTOWE W BUDOWNICTWIE” „NOWOCZESNE METODY BADAWCZE I PROJEKTOWE W BUDOWNICTWIE” „NOWOCZESNE METODY BADAWCZE I PROJEKTOWE W BUDOWNICTWIE” „NOWOCZESNE METODY BADAWCZE I PROJEKTOWE W BUDOWNICTWIE”


Tekst i zdjęcia: Ju, JN

Dodane przez Hyde dnia listopad 25 2014 19:43:56
0 Komentarzy ~ 3 Czytań Drukuj
Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście
„Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście”

Realizacja projektu Leonardo da Vinci
„Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście”

W zeszły piątek (14.11.2014 r.) powitaliśmy w murach szkoły młodych geodetów, którzy przez miesiąc przebywali w Lipsku (Niemcy), realizując staż zawodowy w ramach programu Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie”.

Właśnie otrzymaliśmy raport końcowy przygotowany przez Stowarzyszenie Domu Europejskiego w Lipsku (Europa-Haus e.V. Leipzig) dotyczący przebiegu i oceny naszych geodetów, którzy na przełomie miesiąca X/XI br. odbywali staż zawodowy w Lipsku.

Pani Maria Peter wysoko oceniła przygotowanie oraz pracę praktykantów. Sami uczniowie nie tylko podnieśli swoje kwalifikacje zawodowe, ale również rozwinęli się pod względem osobowości i kreatywności. Udoskonalili umiejętności komunikowania się w języku niemieckim, a zwłaszcza uświadomili sobie konieczność nauki języków obcych i wykorzystania wszelkich szans jakie przyniesie życie prywatnie i zawodowo.

Przeprowadzona ankieta wśród uczniów/praktykantów pokazała, że zdają oni sobie sprawę jak ważna jest nauka (zwłaszcza języków obcych) i własny rozwój. Oto niektóre odpowiedzi na pyt.: Jakie wnioski z praktyki wyciągnę dla siebie osobiście, co dała mi praktyka?

Czytaj więcej ...


„Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście”


Tekst i zdjęcia: ED

Dodane przez Hyde dnia listopad 25 2014 19:09:41
Czytaj więcej ~ 0 Komentarzy ~ 21 Czytań Drukuj
OBUDŹ W SOBIE DZIECKO ...

OBUDŹ W SOBIE DZIECKO ... lol


25 listopad na całym świecie obchodzony jest jako Dzień Pluszowego Misia.


Jak co roku wszyscy w szkole przyłączamy się do obchodów tego sympatycznego święta, ponieważ w każdym z nas – bez względu na wiek – tkwi dziecko. Kto tego dnia będzie miał ze sobą misia (lub inną ukochaną maskotkę), zostanie zwolniony z kartkówek, odpowiedzi ustnych i innych niezapowiedzianych zadań. Hasło dnia:


„Kto ma Misia – ten nie jest pytany dzisiaj !!!”Dodane przez STRIX dnia listopad 24 2014 13:14:17
0 Komentarzy ~ 8 Czytań Drukuj

Karta Szkolna

KONKURS DYREKTORA SZKOŁY


Dyrektor Szkoły ogłasza błyskawiczny konkurs na projekt graficzny Karty Szkolnej, która może pełnić jednocześnie wiele funkcji: klucza, identyfikatora szkolnego, karty bibliotecznej, a także elektronicznej portmonetki (po wcześniejszym zasileniu).

Wymiar karty wynosi netto 85x54 mm.

Do wszystkich chętnych – prace indywidualne,grupowe i klasowe:

- projekt na szatę graficzną karty musi być autorski
- może być tematycznie powiązany ze szkołą lub całkowicie niezależny
- nie ma zawierać nazwy szkoły i loga szkoły, gdyż zostaną wkomponowane w kartę osobno
- projekt ma zostać zapisany w formacie JPG w rozdzielczości 300 dpi (czyli 1000x640 pkt.)
- projekty należy dostarczyć na peindrive’ach lub CD/DVD wychowawcom lub Wicedyrektorowi najpóźniej do godz. 14.00 w poniedziałek.
Wybrany projekt otrzyma nagrodę Dyrektora Szkoły
oraz znajdzie się na Karcie Szkolnej użytkowanej przez wszystkich uczniów
i pracowników Zespołu Szkół Budowlanych !!!


Dodane przez Hyde dnia listopad 21 2014 19:20:13
0 Komentarzy ~ 123 Czytań Drukuj

Zbliża się koniec głosowania na najlepszy filmik


Już w poniedziałek o godzinie 12:00 zostanie zamknięta możliwość wyboru najlepszego filmiku. Na chwilę obecną widzimy wyraźnych liderów w rywalizacji o pierwsze miejsce. Który zespół będzie pierwszy?hmm! Który drugi?hmm! Który trzeci?hmm! Kto zajmie kolejne miejsca? Decyzja jest w Waszych rękach!helplessDodane przez Hyde dnia listopad 21 2014 18:54:06
0 Komentarzy ~ 139 Czytań Drukuj
GIS Day
„GIS Day”

„GIS Day”

Dnia 19 listopada 2014 r. grupa uczniów z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej Technikum Geodezyjnego wzięła udział w GIS Day - obchodach międzynarodowego święta Systemów Informacji Geograficznej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Na wstępie wszyscy uczestnicy zostali serdecznie przywitani przez organizatorów oraz Dziekana Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji prof. dr hab. inż. Bernarda Kontnego, który bardzo serdecznie zapraszał wszystkich uczniów do kontynuacji nauki w murach Uniwersytetu Przyrodniczego.


W pierwszej części spotkania wraz z uczniami szkół średnich z Wrocławia, Legnicy, Nysy, Sieradza oraz Opola mieliśmy możliwość uczestniczenia w wykładach, które w tym roku odbyły się pod hasłem „Skanujemy świat”. Młodzi geodeci wysłuchali prelekcji przedstawicieli firm zajmujących się pozyskiwaniem i przetwarzaniem informacji przestrzennej, oraz członków Studenckiego Koła Naukowego Geoinformatyki, którzy zaprezentowali efekty swoich badań i prac związanych z geodezją. Największym zainteresowaniem cieszyła się problematyka skaningu i jego zastosowania w wielu dziedzinach nauki (nie tylko w geodezji).

Drugą część spotkania poświęcono przede wszystkim praktyce. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w licznych warsztatach. W pracowni fotogrametrycznej poznawali zasady fotogrametrii cyfrowej, w laboratorium GISlab próbowali swoich sił w przygotowaniu materiału pomiarowego do analizy informacji przestrzennej. Na kolejnych zajęciach przybliżono nam zasadę funkcjonowania i wykorzystania skanera laserowego. W tym celu cała grupa została zeskanowanahilarious i po kilku minutach mogliśmy ujrzeć się na ekranie, oraz zobaczyć jak nasz skan poddawano dalszym opracowaniom. Na koniec uczestniczyliśmy w pokazach nowoczesnego sprzętu pomiarowego (tachimetry, niwelatory, skanery laserowe, GPSy), gdzie oprócz zapoznania się z zasadami działania tego sprzętu, każdy indywidualnie mógł obejrzeć, dotknąć i wypróbować każdy z instrumentów.


Mamy nadzieję, że nie będzie to jedyny tego typu wyjazd. Warto zaznaczyć, że jako uczniowie Technikum Geodezyjnego, nie mieliśmy większych problemów w orientowaniu się w tematyce poruszanej na wykładach. Całkiem nieźle też radziliśmy sobie na zajęciach praktycznych, co zostało docenione przez pracowników uniwersyteckich. Otrzymaliśmy też zaproszenie do kontynuowania nauki na studiach dziennych. Dobrze to wróży na przyszłość ...


„GIS Day” „GIS Day” „GIS Day” „GIS Day” „GIS Day” „GIS Day” „GIS Day” „GIS Day”
„GIS Day” „GIS Day” „GIS Day” „GIS Day” „GIS Day” „GIS Day” „GIS Day”


Tekst i zdjęcia: AO

Dodane przez Hyde dnia listopad 21 2014 18:43:16
0 Komentarzy ~ 14 Czytań Drukuj
Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście
„Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście”

„Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście”

W zeszły piątek (14.11.2014 r.) powitaliśmy w murach szkoły młodych geodetów, którzy przez miesiąc przebywali w Lipsku (Niemcy), realizując staż zawodowy w ramach programu Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie”.

Trzydziestoosobowa grupa złożona z uczniów klas IV TG i III TG podniosła swoje kwalifikacje zawodowe oraz przeszła szkolenie kulturalno-językowe. Ale to co najważniejsze w odbytym stażu jest niewymierne: nowe doświadczenia, umiejętności, przyjaźnie, poczucie samodzielności. Poprosiliśmy niektórych Beneficjentów o podzielenie się „na gorąco” odczuciami związanymi z pobytem w Lipsku.

Czytaj więcej ...

Projekt pt. „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” opiewał na sumę 63 616 Euro.


„Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście” „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście”


Tekst i zdjęcia: ED

Dodane przez Hyde dnia listopad 21 2014 18:16:49
Czytaj więcej ~ 0 Komentarzy ~ 156 Czytań Drukuj
Wyjazd do Torunia


Dnia 29 listopada 2014 r., w sobotę organizowany jest wyjazd o charakterze krajoznawczo-religijnym z Bazyliki bolesławieckiej. W programie przewidziane jest zwiedzanie miejsc turystycznych i narodowych:
- Górsk pod Toruniem – miejsce uprowadzenia i pobicia bł. ks. Jerzego Popiełuszki;
- Starówka Toruńska z katedrą świętych Janów;
- Siedziba Radia Maryja i Telewizji Trwam w 23 rocznicę powstania;
- Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy - miejsce codziennej transmisji eucharystii radiowej;
- Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej – kampus studencki;
- Świątynia Matki Bożej Gwiazdy Nowej Ewangelizacji - wotum wdzięczności za św. Jana Pawła II (msza święta z kard. Dziwiszem).

Wyjazd z piątku na sobotę 28/29.11.2014 g. 24.00 przy Bazylice – powrót w godzinach nocnych. Szczegóły i zapisy u ks. Pawła w Zespole Szkół Budowlanych w Bolesławcu lub w Bazylice Maryjnej w Bolesławcu, ul. Kościelna 3, pawelorg@op.pl, tel. 75 646 63 51. Zaproszenie kierowane jest do nauczycieli, pracowników, uczniów, rodziców i wszystkich chętnych w różnym wieku.

Dodane przez STRIX dnia listopad 18 2014 17:28:37
0 Komentarzy ~ 69 Czytań Drukuj
Karolina Kózkówna
„100 lat od męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny”

„100 lat od męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny”

W bieżącym roku, 18 listopada, mija 100 lat od męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny. Mimo że jeszcze nie kanonizowana, ale to niezwykła święta, jak najbardziej aktualna na nasze czasy. Jej zaangażowanie w życie lokalnej społeczności, pogłębianie świadomości religijnej i narodowej oraz pragnienie wzrastania w świętości mogą być zachętą do współczesnej ewangelizacji. Okoliczności śmierci szesnastoletniej Karoliny - z rąk rosyjskiego żołnierza w roku wybuchu I wojny światowej – są konsekwencją jej dewizy życiowej, wg której wolała raczej umrzeć niż zgrzeszyć. Dziś, kiedy żyjemy w czasach zbyt łatwego przyzwolenia na grzech, a nawet braku jego poczucia, szczególnie w sferze czystości (myśli, wyobrażeń, pragnień, obrazów, słów, gestów i czynów) bł. Karolina jest dobrym przykładem, patronem i zachętą w bronie godności własnej i bliźniego a także w nieustannej pracy nad sobą. Z okazji rocznicy jej śmierci, idąc za myślą i pragnieniem św. Jana Pawła II, który beatyfikował Karolinę w jej rodzinnej diecezji tarnowskiej, została ogłoszona patronką młodzieży polskiej, a także patronką ludzi, którzy zginęli w nagłych wypadkach, najczęściej komunikacyjnych.

Bolesławiec miał możliwość, w tygodniu poprzedzającym setną rocznicę śmierci, gościć relikwie bł. Karoliny Kózkówny. W Zespole Szkół Budowlanych w Bolesławcu wszystkie klasy szkolnego katechety ks. Pawła Adresa mogły w ramach lekcji zobaczyć relikwie i obraz błogosławionej, zapoznać się z jej życiem i zastanowić się nad przesłaniem tej osoby na współczesne czasy. Jednocześnie obecność tej świętej pośród społeczności uczniowskiej stała się dobrą okazją do uświadomienia sobie potrzeby społecznego zaangażowania a także nadużyć, niebezpieczeństw i zagrożeń czyhających na młodego człowieka w sferze cielesnej. Każdy z uczniów otrzymał pamiątkowy obrazek z wizerunkiem świętej i zasadami wzajemnego poszanowania godności człowieka promowanymi przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Ruch Czystych Serc, którym patronuje Karolina, a chętni mogli wziąć pamiątkowe czasopismo młodzieżowe Wzrastanie. Oprócz szkoły, bazylika bolesławiecka stała się na jeden wieczór Sanktuarium bł. Karoliny sprawując w obecności relikwii, obrazu i okolicznościowej dekoracji nabożeństwo i Eucharystię a także niedzielną homilię dla dzieci. Również jedno z cotygodniowych spotkań wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w obecności znaków relikwii okazało się pomocą w rozważaniu relacji człowieka z Bogiem. Dla wielu młodszych i starszych te wydarzenia były okazją do poznania dobrych wzorców na nasze czasy.


„100 lat od męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny” „100 lat od męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny” „100 lat od męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny”Dodane przez STRIX dnia listopad 15 2014 18:27:34
0 Komentarzy ~ 45 Czytań Drukuj

"Oficjalne otwarcie boiska szkolnego"


7 listopada w ZSB zostało oficjalnie otwarte boisko szkolne, które jest przystosowane do gry w piłkę nożną, siatkową i ręczną. W uroczystości brali udział uczniowie, rodzice i zaproszeni goście. Część z zebranych osób wzięła udział w sportowych konkurencjach.
Największym dopingiem mógł cieszyć się Dyrektor szkołyclap.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sportowej rywalizacji na nowo otwartym obiekcie sportowym.„Oficjalne otwarcie boiska szkolnego” „Oficjalne otwarcie boiska szkolnego” „Oficjalne otwarcie boiska szkolnego” „Oficjalne otwarcie boiska szkolnego” „Oficjalne otwarcie boiska szkolnego” „Oficjalne otwarcie boiska szkolnego”

„Oficjalne otwarcie boiska szkolnego” „Oficjalne otwarcie boiska szkolnego” „Oficjalne otwarcie boiska szkolnego” „Oficjalne otwarcie boiska szkolnego” „Oficjalne otwarcie boiska szkolnego” „Oficjalne otwarcie boiska szkolnego”


Tekst i zdjęcia: EG, MG

Dodane przez STRIX dnia listopad 15 2014 00:15:55
0 Komentarzy ~ 15 Czytań Drukuj

"Wybieramy najlepszy filmik" hilarious hmm! thumbs up thumbs down


Otwieramy głosowanie (Ankieta po lewej stronie) na najlepszy filmik muzyczny do piosenek patriotycznych (m. in. partyzanckich, ułańskich, żołnierskich). Przy podejmowaniu decyzji proszę pamiętać o założeniu konkursowym, czyli:

Filmiki powinny:
- trwać nie dłużej niż 7 minut;
- szanować tradycję i wartości patriotyczne (niedopuszczalne jest szydzenie, kpienie z w/w wartości);
- mieć oryginalny, autorski podkład muzyczny (uczniowie samodzielnie śpiewają, ewentualny akompaniament też ma być własny);
- wykorzystywać zdjęcia (nagrania) dokonane tylko przez uczniów z danej klasy;
- mieć odpowiednią oprawę marketingową: każda klasa odpowiada za przygotowanie
co najmniej jednego plakatu reklamującego swoje dzieło, które są wyeksponowane na I piętrze budynku głównego szkoły.

Głosować możemy do 24.11.2014 r. do godz. 12:00. Liczymy na uczciwą rywalizację!


Dobrej zabawy i powodzenia!Dodane przez STRIX dnia listopad 14 2014 22:31:50
0 Komentarzy ~ 18 Czytań Drukuj
Strona 1 z 27 1 2 3 4 > >>

Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51 59-700 Bolesławiec
tel./fax 075 732 83 78
email: zsb.boleslawiec@interia.pl


Ta strona używa plików cookie zgodnie z opisaną polityką wykorzystywania plików cookie. Korzystanie z naszych serwisów bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
Kontakt:

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51
59-700 Bolesławiec

tel. 075 732 83 78
fax. 075 732 83 78

email: zsb.boleslawiec@interia.pl
Profile kształcenia


Technikum Nr 2:


Technik architektury krajobrazu

Technik budownictwa

Technik geodeta

Technik leśnik

Technik inżynierii środowiska i melioracjiZSZ Nr 2:


Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Oddziały wielozawodowe

Szkoła uczestniczy w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"wspólfinansowanym ze środków Unii Europejskiej

w ramach Eurpejskiego Funduszu Społecznego


http://mkz2.walbrzych.pl/index.php/opis-projektu
https://des.mobireg.pl/zs-bole/https://fronter.com/dolnyslask/http://www.umwd.dolnyslask.pl/http://www.men.gov.plhttp://www.kuratorium.wroclaw.plhttp://www.oke.wroc.plhttp://www.matura.ewd.edu.plhttp://wwww.powiatboleslawiecki.plhttp://www.efs.gov.plhttp://www.efs.com.plhttp://www.it-szkola.edu.plhttp://www.operon.plhttp://www.matematyka-reaktywacja.pl/Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 3
Najnowszy Użytkownik: G_idzi
Powered by: PHP-Fusion v6.01
voodz theme by: sonar