Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
Translate
English Russia
Deutsch Czech
Nawigacja
Rekrutacja
  2014/2015
  Regulamin rekrutacji
  Harmonogram rekrutacji
  Kierunki kształcenia

Logowanie ...
  FRONTER
  e-dziennik

Szkoła
  Strona Główna
  Kontakt
  Dyrekcja
  Sekretariat
  Logopeda szkolny
  Historia szkoły
  Galeria
  Piosenka naszej szkoły

Uczniowie
  Samorząd Uczniowski
  Plan lekcji
  Zajęcia dodatkowe
  Podręczniki
  Tematy prezentacji
matura 2015
  Kalendarz roku szkolnego
2014-2015

Aktualności
  Zastępstwa
  Projekty realizowane
w szkole
  Harmonogram egzaminu
maturalnego
  Harmonogram egzaminów
zawodowych
  Egzaminy poprawkowe

Nauczyciele
  Grono pedagogiczne
  Plan lekcji
  Plan dyżurów

Praktyki
  Opiekun praktyk
  Harmonogram praktyk
  Relacje z praktyk
zagranicznych
  Leonardo da Vinci
  Erasmus +

Dokumenty
  Statut szkoły
  Szkolny program
wychowawczy
  Szkolny program
profilaktyki
  Kurs kwalifikacyjny
- wniosek
  Dokumentacja wycieczek
  PEFS

Ogłoszenia
  Przetargi
  Informacje
  Praca, konkursy

Dziękujemy!
  Nasi sponsorzy
  Absolwenci

Logowanie

Ankieta
Mój pomysł na udane ferie to:

Wyjazd w góry

Wyjazd do ciepłych krajów

Spotkania z przyjaciółmi

Nadrabianie braków w nauczaniu ...

Regularne odwiedzanie lodowiska

Spanie do oporu

Czytanie książek

Leniuchowanie przed komputerem/telewizorem

Spędzanie czasu na basenach/w siłowni

Mam inne plany ...


Kalendarz
Styczeń 2015
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najbliższe święta:

DO MATURY ...
jeszcze ...

96 Dni
20 Godzin
57 Minut
3 Sekund

... uuu ...
DO FERII ZIMOWYCH ...
Pozostało jeszcze ...

-10 Dni
-2 Godzin
-2 Minut
-57 Sekund

... DAMY RADĘ ...
DO WAKACJI ...
jeszcze ...

150 Dni
20 Godzin
57 Minut
3 Sekund

... ...
Losowa fotografia
Witamy

Zespół Szkół Budowlanych - murowany sukces


Realizujemy projekty:

"Dolnośląska e-szkoła"

Projekt "Dolnośląska e-szkoła" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013

"Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku"

Projekt "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" nr RPDS.07.02.00-02-015/09 realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2007-2013, Priorytetu 7 "Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjnej na Dolnym Śląsku", Działania nr 7.2 "Rozwój infrastruktury placówek edukacyjnych"

Zdjęcia klasowe 2014/2015
Zdjęcia klasowe 2014/2015

Galeria zdjęć klasowych 2014/2015 - ZAPRASZAMYDodane przez idzi dnia styczeń 24 2015 16:40:22
0 Komentarzy ~ 81 Czytań Drukuj
TARGI PRACY I ZAWODÓW
„TARGI PRACY I ZAWODÓW”

"TARGI PRACY I ZAWODÓW"Dnia 16 stycznia Uczniowie klasy 2L oraz klasy 2 AL wzięli udział w Targach Pracy i Zawodów, które od kilku lat odbywają się w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się w bogatą ofertą szkół wyższych z terenu całego Dolnego Śląska. Bezpośrednio zapytać o wymagania stawiane przez poszczególne uczelnie. Dostępne były też ulotki oraz foldery opisujące poszczególne placówki.

Targi zorganizowane zostały przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu systemowego realizowanego z PO KL pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”, którego Beneficjentem Systemowym jest Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego a realizatorem - Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu.


„TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW” „TARGI PRACY I ZAWODÓW”

Tekst i zdjęcia: DU

Dodane przez idzi dnia styczeń 17 2015 13:32:45
0 Komentarzy ~ 51 Czytań Drukuj


„Jeśli któregoś wieczoru mamy być szczęśliwi,
to dlaczego nie zacząć od dzisiejszego wieczoru?”

Jan, Izydor Sztaudynger

W sobotę 10 stycznia br. w hotelu „ Garden” w Bolesławcu tegoroczni maturzyści trzech klas czwartych Technikum Nr 2 z Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu odtańczyli tradycyjnego poloneza, rozpoczynając tym samym bal studniówkowy - długo oczekiwaną imprezę, która rozpoczyna ostatnie sto dni przygotowań do majowego egzaminu dojrzałości.

Prowadzący Paulina Kamińska oraz Paweł Rosiak ... Czytaj więcej ...Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015
Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015 Zespół Szkół Budowlanych - Studniówka 2015


Dodane przez Hyde dnia styczeń 14 2015 17:33:38
Czytaj więcej ~ 0 Komentarzy ~ 271 Czytań Drukuj
Ferie zimowe 2015

Ferie zimowe 2015


Kilka dni do ferii zimowych ... Co robi współczesna młodzież w czasie ferii ?hmm! helpless hmm!

Zagłosuj w ankiecie, podpowiedz innym, co można robić ... hmm! helpless hmm!

Dodane przez idzi dnia styczeń 12 2015 17:28:04
0 Komentarzy ~ 90 Czytań Drukuj
Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie”
w Zespole Szkół Budowlanych w Bolesławcu
Podsumowanie


Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu rozpoczął w 2004 roku realizację projektów w ramach programu Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie”. Jako szkoła zawodowa skupiliśmy się na doskonaleniu umiejętności praktycznych naszych uczniów oraz na podnoszeniu ich kwalifikacji zawodowych, które w niedalekiej przyszłości owocowały lepszą mobilnością naszych absolwentów na rynkach pracy w Polsce i za granicą (zwłaszcza na rynku niemieckim).

Od samego początku partnerem, z którym współpracowaliśmy w realizowaniu owych projektów, było Stowarzyszenie Domu Europejskiego w Lipsku /Niemcy (Europa-Haus Leipzig e.V., www.europa-haus-leipzig.de . Jest to instytucja, która specjalizuje się w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu dobrych kontaktów między partnerami i członkami Unii Europejskiej. Nasza współpraca zawsze opierała się na partnerskim współdziałaniu i na profesjonalizmie. Dzięki postawie uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i kraj na praktykach zawodowych w Lipsku, relacje ze Stowarzyszeniem stały się bardzo serdeczne.

Przez kilka lat (od 2004 do 2014 roku) udało nam się zrealizować aż 10 wyjazdów dla naszych uczniów na staż zawodowy do Niemiec. Była to młodzież kształcąca się w różnych kierunkach: swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe mogli podnosili uczniowie klas technikum architektury krajobrazu, technikum budowlanego, technikum ochrony środowiska, a w ostatnim czasie także uczniowie technikum geodezyjnego w ramach realizacji projektu zatytułowanego „Geodezyjne urządzanie przestrzeni w mieście”.

Dziesięć lat realizacji staży zawodowych w ramach programu unijnego Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” pozwoliło 280 uczniom ZSB podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, kreatywność, przedsiębiorczość, znajomość języka niemieckiego – zwłaszcza branżowego, a także uzyskać szereg certyfikatów potwierdzających owe umiejętności, w tym dokument Europass-Mobilność, który trafił do ponad 170 uczniów naszej szkoły.

Zrealizowaliśmy 10 staży zawodowych na łączną kwotę dofinansowania 658 984,00 EUR.Realizacja praktyk zawodowych ... Czytaj więcej ...Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie
Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie Program Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” - Podsumowanie


Dodane przez idzi dnia styczeń 07 2015 19:32:08
Czytaj więcej ~ 0 Komentarzy ~ 237 Czytań DrukujDodane przez Hyde dnia grudzień 23 2014 23:27:13
0 Komentarzy ~ 295 Czytań Drukuj

„BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”

BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

W piątek 19 grudnia uczniowie klasy I A (architektury krajobrazu) i I BG (technikum budownictwa oraz geodezji) wprowadzili nas wszystkich w świąteczny nastrój. Przygotowali apel, zadbali o wspólne kolędowanie. Na szkolnym korytarzu popłynęły melodyjne słowa Wśród nocnej ciszy, Stille Nacht, Snow is falling, Przybieżeli do Betlejem… Atmosferę budowały też pięknie wyrecytowane wiersze.
Spotkanie zakończyły serdeczne życzenia Dyrektora szkoły.


„BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”
„BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”
„BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” „BUDUJEMY NASTRÓJ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”


Tekst i zdjęcia: AN, MG

Dodane przez Hyde dnia grudzień 20 2014 18:09:11
0 Komentarzy ~ 229 Czytań Drukuj
Spotkanie opłatkowe
„SPOTKANIE OPŁATKOWE 2014 R.”

"SPOTKANIE OPŁATKOWE"


W dniu 18.12.14 r. w Hufcu Pracy w Bolesławcu odbyło się uroczyste „Spotkanie Opłatkowe”. Czując już świąteczną atmosferę Młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych z wielkim zaangażowaniem przygotowywała tą wyjątkową uroczystość. Z pomocą wychowawców oraz Komendantki HP w Bolesławcu uczniowie wspaniale dekorowali pomieszczenie świątecznymi ozdobami, nakrywali stoły, ubierali choinkę….

Wreszcie nadszedł czas wigilijnego spotkania. Zaproszeni goście przybyli ze świątecznymi opłatkami, aby podzielić się nimi z młodzieżą. Przybyli do nas zaproszeni pracodawcy, Kierownik Cech-u. Obecni byli również gospodarze szkoły Dyrektor oraz Vice-Dyrektor ZSB, Dyrektorki Prywatnego Gimnazjum nr 3, Kierownik organizacji praktyk ZSB, a także pedagog szkoły.

Po złożeniu sobie świątecznych życzeń wszyscy zasiedli do suto zastawionego smakołykami stołu, między innymi ciepłym barszczykiem, krokietami i pierożkami. W miłej i przyjaznej atmosferze śpiewaliśmy kolędy i rozmawialiśmy.

Wszystkim dołączamy serdeczne życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!


„SPOTKANIE OPŁATKOWE 2014 R.” „SPOTKANIE OPŁATKOWE 2014 R.” „SPOTKANIE OPŁATKOWE 2014 R.” „SPOTKANIE OPŁATKOWE 2014 R.” „SPOTKANIE OPŁATKOWE 2014 R.” „SPOTKANIE OPŁATKOWE 2014 R.” „SPOTKANIE OPŁATKOWE 2014 R.”


Tekst i zdjęcia: Małgorzata Wąsik

Dodane przez STRIX dnia grudzień 19 2014 19:22:47
0 Komentarzy ~ 180 Czytań Drukuj

„WYCIECZKA DO BAUTZEN”

"WYCIECZKA DO BAUTZEN"Dnia 18 grudnia 2014 roku klasa III L wyjechała na wycieczkę do Bautzen, historycznej stolicy Górnych Łużyc i centrum kulturalnego Łużyczan. W programie była przechadzka wzdłuż murów obronnych okalających zamek Ortenburg, podziwianie przepięknej starówki z malowniczymi uliczkami okalającymi rynek. Ciekawostką są tabliczki informacyjne w dwóch językach: niemieckim i serbołużyckim. Punktem kulminacyjnym wycieczki była wizyta na tzw. rynku bożonarodzeniowym, będącym tradycją świąteczną naszych zachodnich sąsiadów - Niemców i Serbołużyczan. Kolorowe stragany, pierniki i zapach cynamonu długo pozostaną w naszych wspomnieniach.


„WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN”
„WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN” „WYCIECZKA DO BAUTZEN”Tekst i zdjęcia: MG

Dodane przez STRIX dnia grudzień 19 2014 00:08:05
0 Komentarzy ~ 61 Czytań Drukuj

„ŚLĄSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GÖERLITZ”

"Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy w Göerlitz"


Dnia 16.12.2014 r. wybraliśmy się do Göerlitz (Niemcy). Trasę rozpoczął wspólny przejazd pociągiem linii Deutsche Bahn z Bolesławca do Göerlitz. W pięknej, zabytkowej części Starego Miasta, Dolnym Rynku (Untermarkt) od piątku trwa Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy (Schlesischer Christkindelmarkt). Jest sporo stoisk z pamiątkami, ceramiką, ozdobami świątecznymi oraz oczywiście pysznym jedzeniem.

Weihnachtsmarkt w Görlitz jest prawdopodobnie najstarszym jarmarkiem świątecznym w całych Niemczech o niezwykłej atmosferze. Jarmark to tradycja kupiecka – wystawcy, handlarze, gastronomowie tworzą jego fundament. Wystarczy spacer wśród różnorodnych stoisk, a pomysły na małe i duże świąteczne prezenty same przychodzą do głowy. Z głośników słychać było kolędy, w powietrzu czuć zapach prażonych migdałów, gorących korzennych napojów a oferowane świąteczne smakołyki kusiły skutecznie. Mieliśmy czas na dokonanie zakupów, wypicie kawy i zjedzenie ciastka w cukierni lub niemieckiego "Bratwursta" (pieczoną kiełbaskę z bułką).

Miasto udekorowane było pięknymi lampkami, choinkami i wieńcami. Pogoda była wspaniała, chociaż nie spadł śnieg. Mieliśmy wspaniałe humory i świetnie się bawiliśmy.


„ŚLĄSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GÖERLITZ” „ŚLĄSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GÖERLITZ” „ŚLĄSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GÖERLITZ” „ŚLĄSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GÖERLITZ” „ŚLĄSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GÖERLITZ” „ŚLĄSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GÖERLITZ” „ŚLĄSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GÖERLITZ” „ŚLĄSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GÖERLITZ” „ŚLĄSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GÖERLITZ”Dodane przez idzi dnia grudzień 18 2014 22:23:51
0 Komentarzy ~ 71 Czytań Drukuj

„WRĘCZENIE STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW”

"WRĘCZENIE STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW"We wtorek 9 grudnia we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. Stypendium to jedna z form nagradzania szczególnie uzdolnionych uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce - może je otrzymać tylko jeden uczeń z danej szkoły.

Z Zespołu Szkół Budowlanych stypendium otrzymała Kinga Wiącek uczennica 4 klasy Technikum Geodezyjnego.

Dyplomy wręczały Pani Ewa Mańkowska Wicewojewoda Dolnośląski, Pani Beata Pawłowicz Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Pan Dariusz Kwaśniewski Starosta Bolesławiecki.

Kindze gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i trafnego wyboru kierunku studiów!Stypendia Prezesa Rady Ministrów to stypendia przyznawane przez Premiera. Otrzymują je ... Czytaj więcej ...


„WRĘCZENIE STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW” „WRĘCZENIE STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW” „WRĘCZENIE STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW”Dodane przez idzi dnia grudzień 11 2014 20:38:35
Czytaj więcej ~ 0 Komentarzy ~ 225 Czytań Drukuj
Strona 1 z 29 1 2 3 4 > >>

Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51 59-700 Bolesławiec
tel./fax 075 732 83 78
email: zsb.boleslawiec@interia.pl


Ta strona używa plików cookie zgodnie z opisaną polityką wykorzystywania plików cookie. Korzystanie z naszych serwisów bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
Kontakt:

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51
59-700 Bolesławiec

tel. 075 732 83 78
fax. 075 732 83 78

email: zsb.boleslawiec@interia.pl


https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatboleslawiecki


„Rodzicu! Dowiedz się jak otrzymać dostęp do e-dziennika UONET+”
Profile kształcenia


Technikum Nr 2:


Technik architektury krajobrazu

Technik budownictwa

Technik geodeta

Technik leśnik

Technik inżynierii środowiska i melioracjiZSZ Nr 2:


Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Oddziały wielozawodowe

Szkoła uczestniczy w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"wspólfinansowanym ze środków Unii Europejskiej

w ramach Eurpejskiego Funduszu Społecznego


http://mkz2.walbrzych.pl/index.php/opis-projektu


http://www.men.gov.pl/index.php/rok-szkoly-zawodowcowhttps://des.mobireg.pl/zs-bole/https://fronter.com/dolnyslask/http://www.umwd.dolnyslask.pl/http://www.men.gov.plhttp://www.kuratorium.wroclaw.plhttp://www.oke.wroc.plhttp://www.matura.ewd.edu.plhttp://wwww.powiatboleslawiecki.plhttp://www.efs.gov.plhttp://www.efs.com.plhttp://www.it-szkola.edu.plhttp://www.operon.plhttp://www.matematyka-reaktywacja.pl/Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 3
Najnowszy Użytkownik: G_idzi
Powered by: PHP-Fusion v6.01
voodz theme by: sonar